ethnosimo-nomarxias

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                   ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ                                                                                                                   Ιεράπετρα, 2-7-2019
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                                                                                              Αρ. Πρωτ. 9668+9706
Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ
ΚΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ
Ταχ.Δ/νση  : Δημοκρατίας 31
Ταχ.κώδικας: 72200 Ιεράπετρα
Πληροφορίες: Α.Περάκη
Tηλέφωνο: 28423-40360
FAX: 2842023999
e-mail: aperaki@0448.syzefxis.gov.gr

 

ΘΕΜΑ: Γνωστοποίηση συνδυασμών κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων για τη βασική εκλογική περιφέρεια Α΄Αθηνών στις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019.

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του Ν. 3852 / 2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης& διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (ΦΕΚ 87 / Α / 2010 ), όπως τροποποιήθηκαν αντικαταστάθηκαν και ισχύουν με τις διατάξεις του Ν. 4555 / 2018 «Μεταρρύθμιση του θεσμικού πλαισίου της Τοπικής Αυτοδιοίκησης – Εμβάθυνση της &δημοκρατίας – Ενίσχυση της Συμμετοχής –

Βελτίωση της οικονομικής και αναπτυξιακής λειτουργίας των Ο.Τ.Α. [Πρόγραμμα «ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ Ι» ( ΦΕΚ 133 / Α / 2018 ).

2.Τις διατάξεις  των παρ.1 και 2 του άρθρου 39 του Π.Δ. 26 / 2012 ( ΦΕΚ 57/ Α΄) «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών», όπως τροποποιήθηκαν και ισχύουν.

  1. Τις διατάξεις του ΠΔ 117/2018 (ΦΕΚ 225/Α/2018) «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικ΄ς βουλευτικές εκλογές

4 Τις διατάξεις του ΠΔ 56/11-6-2019 ( ΦΕΚ 97/Α/2019) « Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής».

5.Την ΑΠ 148442/21-6-2019 απόφαση της Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου, με την οποία καθορίστηκαν για το Νομό Λασιθίου τα Εκλογικά Τμήματα και τα καταστήματα ψηφοφορίας του Νομού Λασιθίου για τη διενέργεια των γενικών βουλευτικών  εκλογών της 7ης Ιουλίου 2019.

  1. Τα ΑΠ 156954/1-7-2019 και 158270/2-7-2019 έγγραφα της Περιφέρειας Κρήτης με το οποίο μας γνωστοποιήθηκαν οι συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισών κομμάτων για την εκλογική περιφέρεια Α’ Αθηνών.


Γνωστοποιούμε

  1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Α’ Αθηνών

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α.         ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 . ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Δημοσθένη

2 . ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βρασίδα

3 . ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

4 . ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΑ (ΑΝΝΙΤΑ) του Κωνσταντίνου

5 . ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Βασιλείου

6 . ΔΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΚΥ) του Ελευθερίου

7 . ΕΛΕΦΑΝΤΗ ΑΝΝΑ του Αγγέλου

8 . ΖΟΡΜΠΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του Παναγιώτη

9 . ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Σπυρίδωνος

10 . ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

11 . ΛΟΥΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του Βασιλείου

12 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ερωτόκριτου

13 . ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου

14 . ΣΒΙΓΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Βασιλείου

15 . ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χαραλάμπους

16 . ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου

17 . ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη

18 . ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

β.         ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1 . ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του Γερασίμου

2 . ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ

3 . ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Μιχαήλ

4 . ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του Ιωάννη

5 . ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

6 . ΛΑΘΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

7 . ΛΟΥΚΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΣΟΦΙΑ (ΣΟΦΙΑ) του Παναγή

8 . ΜΗΤΡΙΑΝΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΗ) του Χρήστου

9 . ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος

10 . ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου

11 . ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χαραλάμπους

12 . ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ανδρέα

13 . ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου

14 . ΣΥΡΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του Ματθαίου

15 . ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

16 . ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου

17 . ΧΑΡΙΤΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Εμμανουήλ

18 . ΨΑΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του Αναστασίου

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 . ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

2 . ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

3 . ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου

4 . ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου

5 . ΖΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Θεοδοσίου

6 . ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Ευστρατίου

7 . ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου

8 . ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ του Θεοδώρου

9 . ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

10 . ΚΛΙΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Φραγκίσκου

11 . ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανασίου

12 . ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Νικολάου

13 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

14 . ΛΙΝΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

15 . ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

16 . ΤΖΕΜΠΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – «ΕΔΕΜ» – Κινήσεις Πολιτών)

1 . ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

2 . ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Σπυρίδωνος

3 . ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου

4 . ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Δημητρίου

5 . ΔΗΜΑΔΑΜΑ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ (ΖΕΦΗ) του Μιχαήλ

6 . ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

7 . ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

8 . ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

9 . ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

10 . ΜΑΛΑΪ ΦΑΤΟΣ του Ρετζέπ

11 . ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Παντελή

12 . ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του Γεωργίου

13 . ΠΑΠΑΧΕΛΑ ΝΕΛΛΗ-ΚΑΝΕΛΛΑ του Γεωργίου

14 . ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ (ΦΩΝΗ) του Μιλτιάδη

15 . ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου

16 . ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

17 . ΦΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Γεωργίου

18 . ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

2 . ΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ηλία

3 . ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γρηγορίου

4 . ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη

5 . ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

6 . ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του Χρήστου

7 . ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

8 . ΜΑΝΙΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του Αθανασίου

9 . ΜΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΥΑ του Παύλου

10 . ΜΗΤΙΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Σάββα

11 . ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη

12 . ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Κωνσταντίνου

13 . ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Φιλίππου

14 . ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη

15 . ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

16 . ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

17 . ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Διονυσίου

18 . ΤΣΟΥΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Νικολάου

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 . ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Νικολάου

2 . ΓΚΟΥΛΟΥΜΙΑΝ ΚΕΒΟΡΚ του Χαΐκ

3 . ΗΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου

4 . ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ευστρατίου

5 . ΚΕΡΑΜΗΤΣΟΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

6 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου

7 . ΜΑΛΑΜΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του Ευαγγέλου

8 . ΜΠΡΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

9 . ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του Χρήστου

10 . ΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του Δημήτρη

11 . ΠΑΝΕΛΟΥΔΗ (ΛΙΒΑΝΟΥ) ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου

12 . ΠΛΙΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

13 . ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ελευθερίου

14 . ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

15 . ΤΖΟΥΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Βασιλείου

16 . ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Δημητρίου

17 . ΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γερασίμου

ζ. Δημοσθένης Βεργής ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ

1 . ΒΕΡΓΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Εμμανουήλ

2 . ΚΑΣΤΡΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του Πέτρου

η. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 . ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΜΑ ΠΑΟΥΛΙΝ του Λαζάρ

θ. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την

ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής

Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 . ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

2 . ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΗ του Ευαγγέλου

3 . ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του Παύλου

4 . ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αποστόλου

5 . ΒΡΙΖΑΚΗ ΤΑΝΙΑ του Γεωργίου

6 . ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

7 . ΖΙΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

8 . ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

9 . ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

10 . ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Αρτεμίου

11 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

12 . ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευάγγελου

13 . ΜΠΑΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΖΩΗ του Κωνσταντίνου

14 . ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ (ΦΛΩΡΑ) του Νικολάου

15 . ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Σιδερή

16 . ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

17 . ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

18 . ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΚΡΙΣΤΙΝ του Γεωργίου

ι. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1 . ΑΠΟΚΡΕΜΙΩΤΗ ΑΜΕΡΙΣΣΑ του Αθανασίου

2 . ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σπυρίδωνα

3 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Ηλία

4 . ΜΕΤΑΞΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγή

5 . ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ανδρέα

6 . ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Κωνσταντίνου

7 . ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του Αντωνίου

8 . ΠΛΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

9 . ΣΔΩΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Χαραλάμπους

10 . ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

11 . ΣΚΑΝΑΤΟΒΙΤΣ ΗΛΙΑΣ του Δημητρίου

12 . ΤΖΑΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Νικολάου

13 . ΤΣΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλέξανδρου

14 . ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΟΛΓΑ του Λάζαρου

ια. ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ – ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

1 . ΒΑΡΕΛΑ-ΓΙΑΝΝΑΤΣΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του Ιωάννη

2 . ΜΑΤΣΑΣ ΣΑΜΠΕΤΑΪ (ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ) του Μπενάκη

ιβ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1 . ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου

2 . ΑΥΓΕΡΗ ΣΠΥΡΟ του Κίτσο

3 . ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου

4 . ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

5 . ΚΑΡΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

6 . ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κοσμά

7 . ΚΩΤΣΑΝΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του Κώστα

8 . ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

9 . ΜΠΟΤΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ του Στεφάνου

10 . ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του Ευστρατίου

11 . ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Σπυρίδωνος

12 . ΠΕΤΡΟΜΙΧΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παύλου

13 . ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αθανασίου

14 . ΣΠΑΘΑΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Ιωάννη

15 . ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

ιγ. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

1 . ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΟΦΙΑ του Κύριλλου

2 . ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού

3 . ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη

4 . ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

5 . ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου

6 . ΝΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευστρατίου

7 . ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

8 . ΧΑΡΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου

ιδ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αριστομένη

2 . ΜΑΝΔΕΛΕΝΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΩ του Ηλία

ιε. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα

πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 . ΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πολυκράτη

2 . ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Παναγιώτη

3 . ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλέξανδρου

4 . ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

5 . ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΕΛΕΝΗ του Ανδρέα

6 . ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Παναγιώτη

7 . ΠΡΟΒΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Γεωργίου-Παναγιώτη

8 . ΤΟΥΡΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Βασιλείου

9 . ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωστή

10 . ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Εμμανουήλ

ιστ. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1 . ΧΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

2 . ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ του Δημητρίου

3 . ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη

4 . ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου

5 . ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Φώτιου

6 . ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Δημητρίου

7 . ΘΕΟΔΟΣΗ-ΜΠΕΣΚΑ ΑΥΓΟΥΛΑ (ΑΥΓΗ) του Στυλιανού

8 . ΚΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία

9 . ΚΑΤΣΑΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

10 . ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΝΝΑ του Νικολάου

11 . ΜΑΝΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ) του Μανώλη

12 . ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη

13 . ΜΕΤΑΞΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαράλαμπου

14 . ΜΠΑΡΣΕΦΣΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ (ΜΑΝΙΑ) του Γεωργίου

15 . ΜΠΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σωτηρίου

16 . ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλέξανδρου

17 . ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

18 . ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λάμπρου

ιζ. ΜέΡΑ25

1 . ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αθανασίου

2 . ΑΜΠΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Γεωργίου

3 . ΒΑΒΟΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του Θωμά

4 . ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

5 . ΒΡΕΤΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΤΕΠΥ) του Γεωργίου

6 . ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη

7 . ΚΛΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεργίου

8 . ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΑΡΗΣ του Αναστασίου

9 . ΜΠΟΤΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

10 . ΜΠΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου

11 . ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου

12 . ΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ (ΡΕΒΕΝΙΩΤΗ) ΠΑΥΛΟΣ (ΠΑΟΛΑ) του Γεωργίου

13 . ΣΜΥΡΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Νικολάου

14 . ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Διονυσίου

ιη. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 . ΑΒΡΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου

2 . ΓΑΒΟΥΝΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου

3 . ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

4 . ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Εμμανουήλ

5 . ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΓΩ-ΑΛΙΚΗ του Νικολάου

6 . ΡΕΤΣΙΝΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Δημητρίου

7 . ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου

ιθ. ΣΥΝ…ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

1 . ΚΑΡΑΖΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κωνσταντίνου

2 . ΜΠΑΡΤΑΤΙΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του Σεραφείμ

κ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου

2 . ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ) του Ιωάννη

«Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι

1 . ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μάριου».

 

  1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Β1’ Βορείου Τομέα Αθηνών

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 . ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου

2 . ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου

3 . ΓΚΑΜΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ελευθερίου

4 . ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

5 . ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΙΩΑΝΝΕΤΑ (ΑΝΝΕΤΑ) του Σωκράτη

6 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ (ΤΑΝΙΑ) του Ιπποκράτη

7 . ΚΑΤΡΟΥΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στέλιου-Παναγιώτη

8 . ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Γεωργίου

9 . ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Ιωσήφ

10 . ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ ΣΠΕΝΣΕΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππα

11 . ΚΟΥΝΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου-Φραγκίσκου

12 . ΜΠΟΥΓΕΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

13 . ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΖΑ (ΜΑΡΙΛΙΖΑ) του Διονυσίου

14 . ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Πέτρου

15 . ΠΟΛΙΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (ΝΑΝΗ) του Χρήστου

16 . ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

17 . ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αναστασίου

18 . ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στέφανου

19 . ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1 . ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΑΔΩΝΙΣ του Αθανασίου

2 . ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΙΝΕΤΖΗ του Κωνσταντίνου-Σεραφείμ

3 . ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

4 . ΚΑΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

5 . ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ – ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΖΑΝΕΤ) του Χρήστου

6 . ΚΑΡΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΦΩΤΗΣ) του Σπυρίδωνος

7 . ΚΑΦΕΤΖΗ – ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου

8 . ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου

9 . ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος

10 . ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

11 . ΜΗΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Ιωάννη

12 . ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

13 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΥ) του Θεοδώρου

14 . ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ του Γεωργίου

15 . ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ) του Βασιλείου

16 . ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη

17 . ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

18 . ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ (ΦΑΙΝΗ) του Αθανασίου

19 . ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του Ιωάννη

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 . ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου

2 . ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ του Παναγιώτη

3 . ΚΑΝΤΗΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Παντελή

4 . ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του Παντελή

5 . ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

6 . ΛΕΜΟΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κυριάκου

7 . ΜΠΑΓΟΥΡΔΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του Θεοδοσίου

8 . ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στέφανου

9 . ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

10 . ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βαγγέλη

11 . ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

12 . ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου

13 . ΤΣΙΛΙΒΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Ιωάννη

14 . ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου

15 . ΧΑΛΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ

δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών

Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – «ΕΔΕΜ» – Κινήσεις Πολιτών)

1 . ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Χαρίλαου

2 . ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

3 . ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Εμμανουήλ

4 . ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ (ΡΕΝΙΑ) του Κωνσταντίνου

5 . ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

6 . ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

7 . ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του Νικολάου

8 . ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου

9 . ΜΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Χρήστου

10 . ΜΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Παντελή

11 . ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του Λαζάρου

12 . ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

13 . ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου

14 . ΠΑΤΙΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του Αλέξανδρου

15 . ΣΑΓΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Παναγιώτη

16 . ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

17 . ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος

18 . ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικηφόρου

19 . ΧΑΡΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΑ) του Χρηστάκη

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

2 . ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή

3 . ΒΑΚΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του Ευαγγέλου

4 . ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Σπυρίδωνος

5 . ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του Ιωάννη

6 . ΚΑΣΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ

7 . ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ονούφριου

8 . ΛΙΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Σωκράτη

9 . ΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου

10 . ΠΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Ηρακλή

11 . ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη

12 . ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνος

13 . ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου

14 . ΤΣΙΓΚΑ – ΣΑΡΑΝΤΕΑ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

15 . ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

16 . ΧΑΙΡΙΚΑΚΗ – ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του Ανδρέα

17 . ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Εμμανουήλ

18 . ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θεόφραστου

19 . ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Ιωάννη

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 . ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου

2 . ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του Ευάγγελου

3 . ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του Χρήστου

4 . ΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Αθανασίου

5 . ΓΟΥΣΕΤΗΣ – ΤΣΙΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεράσιμου

6 . ΔΑΜΗΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του Αντωνίου

7 . ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ) του Κορνηλίου

8 . ΖΩΓΑΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Νικολάου

9 . ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Ιωάννη

10 . ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Επαμεινώνδα

11 . ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

12 . ΝΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πολύκαρπου

13 . ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αντωνίου

14 . ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη

15 . ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

16 . ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 . ΔΙΚΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την

ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 . ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ του Σπυρίδωνος

2 . ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

3 . ΗΛΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του Βαγγέλη

4 . ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Άγγελου

5 . ΘΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου

6 . ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εκτορα

7 . ΛΟΪΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του Μηνά

8 . ΜΑΡΤΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αλέξανδρου

9 . ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου

10 . ΜΠΟΥΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

11 . ΠΙΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάξιμου

12 . ΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρυσοστόμου

13 . ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου

14 . ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία

15 . ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παύλου

16 . ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Στέφανου

θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1 . ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία

2 . ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

3 . ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Περικλή

4 . ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου

5 . ΘΑΝΑΣΗ ΡΩΜΑΙΟ του Βιντάϊλ

6 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΩΝ του Νικολάου

7 . ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

8 . ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ανδρέα

9 . ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

10 . ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΑΡΙΝΑ του Αναστασίου

11 . ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη

12 . ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

13 . ΡΟΒΙΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

14 . ΣΙΔΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου

15 . ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

16 . ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου

ι. ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ – ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

1 . ΓΡΙΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου

ια. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1 . ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

2 . ΒΡΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Σταύρου

3 . ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του Δημητρίου

4 . ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

5 . ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σάββα

6 . ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

7 . ΚΟΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

8 . ΛΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του Βασιλείου

9 . ΜΟΡΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου

10 . ΣΤΑΜΠΟΛΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημήτρη

11 . ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του Ηλία

12 . ΦΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ του Γιάννη

13 . ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

14 . ΧΑΤΖΗΤΖΙΩΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του Ευαγγέλου

15 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου

ιβ. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

1 . ΒΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

2 . ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου

3 . ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Δημητρίου

4 . ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου

5 . ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου

6 . ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου – Χριστόφορου

7 . ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΤΙΟΠΗ του Γεωργίου

ιγ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΚΟΝΤΟΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

2 . ΚΩΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Παναγιώτη

3 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Προδρόμου

ιδ. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα

πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 . ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα

2 . ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Ελευθερίου

3 . ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

4 . ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου

5 . ΔΑΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Λάζαρου

6 . ΚΑΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

7 . ΚΑΛΟΡΡΙΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου

8 . ΚΩΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σπυρίδωνος

9 . ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ του Δαμιανού

10 . ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

11 . ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

12 . ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου

ιε. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1 . ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΑΪΝΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΙΜΩΝ του Ελευθερίου

2 . ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου

3 . ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Αθανασίου

4 . ΚΟΡΑΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του Παναγιώτη

5 . ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του Σωτηρίου

6 . ΜΠΛΕΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη

7 . ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

8 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

9 . ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

10 . ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΑΝΑ) του Κωνσταντίνου

11 . ΣΙΟΥΓΚΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

12 . ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου

13 . ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

14 . ΤΣΑΓΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Ηρακλή

15 . ΤΣΙΦΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

16 . ΨΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

ιστ. ΜέΡΑ25

1 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Λεωνίδα

2 . ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Πέτρου

3 . ΓΕΜΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του Ιερεμία

4 . ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΛΕΩΝ του Γεωργίου

5 . ΕΝΤΜΑΝ ΕΡΙΚ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Χανς – Τόμας

6 . ΖΑΧΑΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Πολύμερου

7 . ΖΑΧΑΡΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

8 . ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

9 . ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος

10 . ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Μανουήλ__

11 . ΛΙΖΑΡΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ του Ευσταθίου

12 . ΜΠΑΡΝΕΫ-ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΔΟΜΙΝΙΚΗ του Πέτρου

13 . ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Σπυρίδωνα

14 . ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φραγκίσκου

15 . ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

16 . ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

17 . ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου

ιζ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 . ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αχιλλέα

2 . ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αλέξανδρου

3 . ΚΟΣΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του Γεωργίου

4 . ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου

5 . ΡΗΓΑΝΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ

6 . ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

ιη. ΣΥΝ…ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

1 . ΤΣΑΝΕΚΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ιθ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Βασιλείου

 

  1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Β2’ Δυτικού Τομέα Αθηνών

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 . ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

2 . ΔΟΔΟΥ – ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΡΥΦΙΛΗ του Γεωργίου

3 . ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα

4 . ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ηλία

5 . ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Φωτίου

6 . ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ελευθερίου

7 . ΜΙΧΑ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

8 . ΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

9 . ΜΠΙΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Νικολάου

10 . ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του Θεμιστοκλή

11 . ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Χριστοφόρου

12 . ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Αγησιλάου

13 . ΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Νικολάου

14 . ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1 . ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου

2 . ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη

3 . ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Χαράλαμπου

4 . ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

5 . ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Νικολάου

6 . ΚΑΤΣΙΟΥΓΙΑΝΝΗ-ΣΤΡΙΝΤΜΠΟΡΓΚ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΡΙ) του Χριστόδουλου

7 . ΚΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημητρίου

8 . ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Πέτρου

9 . ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ματθαίου

10 . ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδριανού

11 . ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Παναγιώτη

12 . ΣΑΓΙΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Νικολάου

13 . ΤΟΤΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Ιωάννη

14 . ΨΥΧΟΥΛΑ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Ιωάννη

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 . ΓΕΡΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα

2 . ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

3 . ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στεφάνου

4 . ΚΑΡΓΙΑΤΛΗ ΝΙΚΗ του Ευστρατίου

5 . ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη

6 . ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου

7 . ΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στυλιανού

8 . ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αθανασίου

9 . ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου

10 . ΧΑΛΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

11 . ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Μιχαήλ

δ.  Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – «ΕΔΕΜ» – Κινήσεις Πολιτών)

1 . ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΠΕΝΤΖΟΣ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

2 . ΑΣΚΗΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Ευάγγελου

3 . ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του Ιωάννη

4 . ΓΚΕΜΗ ΕΝΤΑ του Ροκ

5 . ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Ευθυμίου

6 . ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου

7 . ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

8 . ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ελευθερίου

9 . ΚΟΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Φάνη

10 . ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

11 . ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΔΑΜΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου

12 . ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ηλία

13 . ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

14 . ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

2 . ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου

3 . ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΘΗ του Δημητρίου

4 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

5 . ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου

6 . ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου

7 . ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του Ηλία

8 . ΚΟΥΡΕΑ ΜΑΡΙΑ του Θεοφάνη

9 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου

10 . ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

11 . ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

12 . ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

13 . ΤΗΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου

14 . ΤΣΙΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Βασιλείου

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 . ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου

2 . ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

3 . ΑΡΜΥΡΑΣ-ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κύρκου

4 . ΓΑΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Βασιλείου

5 . ΔΗΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

6 . ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πάνου

7 . ΚΑΡΑΛΟΥΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του Ευάγγελου

8 . ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Αλέξανδρου

9 . ΚΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

10 . ΚΟΥΡΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

11 . ΠΟΛΥΖΩΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του Χαραλάμπους

12 . ΣΑΚΑΡΟΥΔΗΣ-ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου

13 . ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Γεωργίου

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 . ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

2 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΡΟΝΙΟΣ του Διονυσίου

η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την

ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 . ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ

2 . ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

3 . ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΜΥΡΤΩ του Νικολάου

4 . ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος

5 . ΖΟΥΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου

6 . ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του Στυλιανού

7 . ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλκιβιάδη

8 . ΜΠΟΥΡΙΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Γεωργίου

9 . ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου

10 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ευαγγέλου

11 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου

12 . ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

13 . ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου

14 . ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1 . ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

2 . ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

3 . ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αλεξάνδρου

4 . ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στυλιανού

5 . ΚΑΤΣΑΦΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

6 . ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου

7 . ΝΙΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη

8 . ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου

9 . ΤΣΕΒΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Σπυρίδωνα

10 . ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Σταύρου

11 . ΦΑΚΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

12 . ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ του Αθανασίου

13 . ΧΛΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αποστόλου

  ι. ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ – ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

1 . ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δημητρίου

2 . ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σταύρου

3 . ΜΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Ιωάννη

ια. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1 . ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου

2 . ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη

3 . ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Παναγιώτη

4 . ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

5 . ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

6 . ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

7 . ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

8 . ΜΑΛΤΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του Θεολόγου

9 . ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του Δημητρίου

10 . ΡΟΥΜΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Γιώργη

11 . ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου

12 . ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

13 . ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Επαμεινώνδα

ιβ. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

1 . ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Δημητρίου

2 . ΒΙΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

3 . ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

4 . ΚΙΖΙΡΙΔΗ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ του Αναστασίου

5 . ΜΑΛΑΤΑΝΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου

6 . ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

7 . ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

8 . ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

ιγ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αριστείδη

2 . ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ του Κωνσταντίνου

3 . ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ιδ. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα

πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 . ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Φωτίου

2 . ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου

3 . ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία

ιε. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1 . ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

2 . ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αδαμάντιου

3 . ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Βασιλείου

4 . ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

5 . ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη

6 . ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου

7 . ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Αναστασίου

8 . ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

9 . ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

10 . ΤΣΕΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου

11 . ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου

ιστ. ΜέΡΑ25

1 . ΑΡΣΕΝΗΣ ΚΡΙΤΩΝ-ΗΛΙΑΣ του Δημοκράτη

2 . ΒΟΥΒΟΥΛΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ του Παύλου

3 . ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου

4 . ΚΕΦΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

5 . ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα

6 . ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

7 . ΛΑΧΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του Πέτρου

8 . ΛΕΒΕΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

9 . ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

10 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αλέξανδρου

11 . ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

12 . ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

13 . ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΑΥΓΗ) του Δημοσθένη

ιζ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 . ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

2 . ΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου

3 . ΜΑΝΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κωνσταντίνου

ιη. ΣΥΝ…ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

1 . ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

ιθ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Περικλή

 

  1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Β3’ Νοτίου Τομέα Αθηνών

  Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 . ΑΛΑΤΣΗ ΦΡΑΙΛΙΧ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

2 . ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Διονυσίου

3 . ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ του Κωνσταντίνου

4 . ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη

5 . ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

6 . ΔΟΥΒΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χρήστου

7 . ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου

8 . ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ του Σπυρίδωνα

9 . ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιλτιάδη

10 . ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Στέφανου

11 . ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστράτιου

12 . ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή

13 . ΞΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γαλάτη

14 . ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αγγέλου

15 . ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού

16 . ΡΩΣΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Σπυρίδωνα

17 . ΣΠΑΣΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Στυλιανού

18 . ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Χρήστου

19 . ΤΡΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ορέστη

20 . ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου

21 . ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΑΛΛΙΑ του Δημητρίου

22 . ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1 . ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του Παντελή

2 . ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου

3 . ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Διαμαντή

4 . ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Νικολάου

5 . ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

6 . ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

7 . ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου

8 . ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα

9 . ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΧΑΜΑΪΔΗ (ΕΜΗ) του Ευαγγέλου

10 . ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου

11 . ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

12 . ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου

13 . ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη- Παναγιώτη

14 . ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Νίκου

15 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Παναγιώτη

16 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αθανασίου

17 . ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη

18 . ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Νικολάου

19 . ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου

20 . ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

21 . ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου

22 . ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 . ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

2 . ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

3 . ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σταύρου

4 . ΚΑΝΑΒΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου

5 . ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου

6 . ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΣΤΕΛΛΑ του Δημητρίου

7 . ΚΟΥΣΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ του Αλέξανδρου

8 . ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαράλαμπου

9 . ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του Παναγιώτη

10 . ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

11 . ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη

12 . ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη

13 . ΜΟΥΣΤΕΛΟΓΛΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ του Κοσμά

14 . ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη

15 . ΜΠΟΥΓΑΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του Παναγιώτη

16 . ΠΑΛΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Γεωργίου

17 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου

18 . ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου

δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – «ΕΔΕΜ» – Κινήσεις Πολιτών)

1 . ΓΕΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Γεωργίου

2 . ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

3 . ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

4 . ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου

5 . ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευστρατίου

6 . ΔΑΝΕΖΗ-ΛΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΥ) του Μιχαήλ

7 . ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου

8 . ΖΑΝΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα

9 . ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κυριάκου

10 . ΜΙΣΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

11 . ΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Ιωάννη

12 . ΜΠΑΡΜΠΑΡΕΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου

13 . ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του Ευθυμίου

14 . ΝΤΕΪΜΕΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σπυρίδωνα

15 . ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

16 . ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

17 . ΤΣΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σωτηρίου

18 . ΦΟΥΣΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΚΥ) του Μιλτιάδη

19 . ΧΑΛΑΡΗ-ΜΠΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ

20 . ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ

21 . ΧΑΛΙΚΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (ΓΑΒΡΙΛΟΣ) του Ιωάννη

22 . ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φωτίου

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Στυλιανού

2 . ΑΡΑΠΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Σωτηρίου

3 . ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου

4 . ΒΙΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

5 . ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Νικολάου

6 . ΒΟΥΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

7 . ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του Πετρόπουλου

8 . ΔΑΒΑΝΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χαράλαμπου

9 . ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χρήστου

10 . ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΟΥΛΑ) του Δημητρίου

11 . ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ανδρέα

12 . ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή

13 . ΚΟΡΩΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου

14 . ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου

15 . ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

16 . ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου

17 . ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

18 . ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του Ευστρατίου

19 . ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

20 . ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Γεωργίου

21 . ΧΑΛΤΣΟΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Χαράλαμπου

22 . ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 . ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου

2 . ΑΛ ΑΝΙ ΧΑΛΙΝΤ του Ιμπραχήμ

3 . ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του Σαράντη

4 . ΒΙΝΤΟΥ ΑΟΥΡΕΛΑ του Χαρίλα

5 . ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χαραλάμπους

6 . ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

7 . ΚΟΥΒΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

8 . ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

9 . ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Εμμανουήλ

10 . ΜΑΣΑΝΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου

11 . ΜΠΟΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου

12 . ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

13 . ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σπυρίδωνα

14 . ΝΤΑΛΙΟΥ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ του Ιωάννη

15 . ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

16 . ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

17 . ΡΕΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ του Νικολάου

18 . ΣΚΛΗΒΑΓΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Σταύρου

19 . ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) του Βασιλείου

20 . ΣΥΛΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 . ΚΙΤΣΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος

η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την

ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 . ΑΛ ΟΥΝΤΑΤ ΜΟΥΣΣΑ του Ζαλ Αλ Ουντάτ

2 . ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου

3 . ΑΡΛΑΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Πέτρου- Αγγέλου

4 . ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη

5 . ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου-Ηρακλή

6 . ΓΚΕΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου

7 . ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

8 . ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

9 . ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του Μιχαήλ

10 . ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΖΑΝΝΕΤΑ του Νικολάου

11 . ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα

12 . ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου

13 . ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

14 . ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου

15 . ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου

16 . ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

17 . ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

18 . ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του Διονυσίου

19 . ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ευαγγέλου

20 . ΡΟΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Χρήστου

21 . ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευαγγέλου

22 . ΣΤΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1 . ΑΓΑΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Γεωργίου

2 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

3 . ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευάγγελου

4 . ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αργυρίου

5 . ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Φωτίου

6 . ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ηρακλή

7 . ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου

8 . ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Λάζαρου

9 . ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ηλία

10 . ΚΟΡΙΜΠΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του Παναγιώτη

11 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ του Ξενοφώντα

12 . ΜΑΝΕΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Δημητρίου

13 . ΜΕΝΕΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

14 . ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

15 . ΜΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

16 . ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου

17 . ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Γεωργίου

18 . ΣΤΕΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

19 . ΣΩΡΡΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣ του Βασιλείου

20 . ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

ι. ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ – ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

1 . ΔΑΦΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του Γεωργίου

2 . ΚΛΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βασιλείου

ια. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1 . ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

2 . ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ-ΤΖΑΡΙΜΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του Παναγιώτη

3 . ΚΑΠΡΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Μιχαήλ

4 . ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

5 . ΚΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ

6 . ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Παγώνη

7 . ΝΕΣΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου

8 . ΝΤΑΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Στέργιου

9 . ΝΤΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου

10 . ΠΑΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

11 . ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χρήστου

12 . ΡΑΘΩΣΗ ΑΝΝΑ του Γεωργίου

13 . ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

14 . ΣΙΚΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ του Γεωργίου

15 . ΣΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

16 . ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

17 . ΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

18 . ΧΑΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

19 . ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου

ιβ. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

1 . ΓΚΡΟΥΗ ΕΛΕΝΗ του Πέτρου

2 . ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου

3 . ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Νικολάου

4 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

5 . ΛΙΟΣΑΤΟΥ ΖΩΗ του Ευαγγέλου

6 . ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου

7 . ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Προδρόμου

ιγ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΔΑΝΙΗΛ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ

2 . ΔΕΜΕΡΟΥΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

3 . ΣΟΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

ιδ. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα

πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 . ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Δημητρίου-Γεωργίου

2 . ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

3 . ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

4 . ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

5 . ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χαριδήμου

6 . ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Νικολάου-Δρόσου

7 . ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

8 . ΜΠΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου

9 . ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ελευθερίου

10 . ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στέλιου

11 . ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

ιε. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αρχιμήδη

2 . ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΟΛΓΑ – ΝΑΝΤΙΑ του Γεωργίου

3 . ΒΑΛΕΝΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του Απόστολου

4 . ΓΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

5 . ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεόδωρου

6 . ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλέξανδρου

7 . ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κλεάνθη

8 . ΚΑΛΙΝΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

9 . ΛΑΓΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Παναγιώτη

10 . ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Παναγιώτη

11 . ΜΠΕΝΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

12 . ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ναθαναήλ

13 . ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

14 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου

15 . ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του Δημητρίου

16 . ΧΑΙΡΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

ιστ. ΜέΡΑ25

1 . ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου-Αβράμ

2 . ΑΝΤΥΠΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του Γεωργίου

3 . ΒΑΡΔΑΜΗ ΠΑΤΥ του Νίκο

4 . ΒΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

5 . ΓΙΟΒΑΝΟΥ ΕΦΗ του Φωτίου

6 . ΚΑΡΑΜΕΝ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΒΙΡΑ του Κωνσταντίνου

7 . ΚΟΡΛΙΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημοσθένη

8 . ΜΟΥΤΣΙΑΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Γεωργίου

9 . ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Επαμεινώνδα

10 . ΜΠΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χαράλαμπου

11 . ΞΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

12 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αργυρίου

13 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

14 . ΠΛΑΤΗ ΡΕΓΓΙΝΑ-ΑΓΑΠΗ του Χρήστου

15 . ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία

16 . ΣΑΡΙΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Δημητρίου

17 . ΤΣΙΡΤΑΒΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

18 . ΧΟΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Θεοδώρου

ιζ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 . ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

2 . ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου

3 . ΜΠΑΦΑΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

4 . ΠΑΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη

5 . ΠΑΓΩΝΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ (ΗΡΑ) του Μελετίου

6 . ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του Ιωάννη

7 . ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία

ιη. ΣΥΝ…ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

1 . ΔΑΛΑΒΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

ιθ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Βασιλείου

 

5. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Α’ Θεσσαλονίκης.

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 . ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

2 . ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

3 . ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

4 . ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη

5 . ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Στυλιανού

6 . ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Ευριπίδη

7 . ΜΗΤΑΦΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Ανδρέα

8 . ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Ηλία

9 . ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη

10 . ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

11 . ΠΟΥΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Κυριάκου

12 . ΡΑΝΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Ελευθερίου

13 . ΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

14 . ΤΑΡΠΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Βασιλείου

15 . ΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΒΟΥΛΑ) του Αναστασίου

16 . ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου

17 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γεωργίου

18 . ΦΟΥΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

19 . ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη

20 . ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του Κωνσταντίνου

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1 . ΒΕΝΙΕΡΗΣ – ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωσήφ

2 . ΓΑΛΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

3 . ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου

4 . ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του Μιχαήλ

5 . ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ταξιάρχη

6 . ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου

7 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

8 . ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

9 . ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

10 . ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

11 . ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Θωμά

12 . ΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του Θεοδώρου

13 . ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΝΙΟΒΗ του Κωνσταντίνου

14 . ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

15 . ΣΑΠΙΚΑ ΡΟΔΑΝΘΗ (ΣΥΝΘΙΑ) του Ιωάννη

16 . ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του Γεωργίου

17 . ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

18 . ΤΑΧΙΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

19 . ΤΖΑΜΠΑΖΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Κωνσταντίνου

20 . ΦΙΛΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ (ΑΓΓΕΛΙΚΗ) του Βάγγιο

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 . ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

2 . ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Παύλου

3 . ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου

4 . ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του Νικολάου

5 . ΓΟΡΓΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

6 . ΓΡΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου

7 . ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

8 . ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Ιωακείιμ

9 . ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

10 . ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Λεωνίδα

11 . ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Λαζάρου

12 . ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Παύλου

13 . ΜΕΪΝΤΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου

14 . ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου

15 . ΠΑΪΤΑΡΗ ΑΝΝΑ του Αθανασίου

16 . ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΔΜΗΤΟΣ) του Γεωργίου

17 . ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Επαμεινώνδα

δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών

Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – «ΕΔΕΜ» – Κινήσεις Πολιτών)

1 . ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΠΠΑΔΟΚΗΣ) του Συμεών

2 . ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Αντωνίου

3 . ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του Δημητρίου

4 . ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Γενναδίου

5 . ΚΑΡΕΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

6 . ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου

7 . ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σωτηρίου

8 . ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Κωνσταντίνου

9 . ΛΙΑΠΗ (ΠΕΝΛΟΓΛΟΥ) ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του Χρυσοστόμου

10 . ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αστερίου

11 . ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ – ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Δημητρίου

12 . ΜΟΥΤΑΦΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του Δημητρίου

13 . ΜΟΥΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου

14 . ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου

15 . ΣΑΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Χαραλάμπους

16 . ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου

17 . ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Πραξιτέλους

18 . ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Αχιλλέα

19 . ΤΡΙΓΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου

20 . ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

2 . ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Σάββα

3 . ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

4 . ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

5 . ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Λουκά

6 . ΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη

7 . ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σγουρού-Κωνσταντίνου

8 . ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη

9 . ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΩΡΓΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Γεωργίου

10 . ΚΟΚΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία

11 . ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θεοχάρη

12 . ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

13 . ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αστερίου

14 . ΜΠΑΚΙΡΛΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

15 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου

16 . ΡΑΔΙΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του Βασιλείου

17 . ΡΑΪΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του Δημητρίου

18 . ΤΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ) του Δημητρίου

19 . ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Βασιλείου

20 . ΤΣΙΝΤΖΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 . ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου

2 . ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σωκράτη

3 . ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη

4 . ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

5 . ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Ιωάννη

6 . ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

7 . ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου

8 . ΚΑΦΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αλεξάνδρου

9 . ΚΟΥΖΩΦ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ευαγγέλου

10 . ΚΟΥΤΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγή

11 . ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Κωνσταντίνου

12 . ΚΥΡΤΙΔΗΣ ΜΥΡΩΝ του Ακύλα

13 . ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

14 . ΜΙΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου

15 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα

16 . ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του Σταματίου

17 . ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου

18 . ΤΣΙΜΠΡΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Στυλιανού

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 . ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

2 . ΚΟΥΡΙΛΑΣ ΜΗΝΑΣ του Ηλία

3 . ΚΟΥΤΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Δημητρίου

η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την

ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 . ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αβραάμ

2 . ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

3 . ΓΕΩΡΓΑΚΗ – ΚΟΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη

4 . ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θωμά

5 . ΔΩΔΟΥ ΛΗΔΑ – ΜΑΡΙΑ του Δημοσθένη

6 . ΚΟΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Ιωάννη

7 . ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

8 . ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Εμμανουήλ

9 . ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

10 . ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου

11 . ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του Ιακώβου

12 . ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1 . ΑΛΒΑΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Λεωνίδα

2 . ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου Καλπαξίδη

3 . ΕΜΕΝΙΔΟΥ ΑΓΑΘΟΥΛΑ (ΝΑΝΑ) του Ευσταθίου

4 . ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαρίτωνα

5 . ΚΑΛΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αλεξάνδρου

6 . ΚΙΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Φιλίππου

7 . ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χρήστου

8 . ΚΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

9 . ΜΑΜΟΥΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Σταύρου

10 . ΜΑΡΣΕΝΗ ΑΡΕΤΗ του Αντωνίου

11 . ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Βασιλείου

12 . ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Νοντάρι

13 . ΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη

14 . ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

15 . ΤΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του Ευαγγέλου

16 . ΤΣΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

17 . ΤΣΙΡΑΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ

18 . ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

ι. ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ – ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

1 . ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΒΑΪΟΣ του Βασιλείου

ια. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1 . ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ

2 . ΑΒΔΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου

3 . ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αναστασίου

4 . ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου

5 . ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χουρμούζη

6 . ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βάιου

7 . ΖΩΚΑ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

8 . ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου

9 . ΚΑΥΧΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

10 . ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωσίπατρου

11 . ΜΠΡΙΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ευαγγέλου

12 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παύλου

13 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κωνσταντίνου

14 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Γεωργίου

15 . ΠΕΛΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Νικολάου

16 . ΣΑΧΠΕΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Μιχαήλ

17 . ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του Ισαάκ

18 . ΤΣΑΠΑΡΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αναστασίου

19 . ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου

20 . ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του Μιχαήλ

ιβ. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

1 . ΑΓΚΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ του Αθανασίου

2 . ΒΟΝΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Δημητρίου

3 . ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑ του Αναστασίου

4 . ΓΚΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Παναγιώτη

5 . ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία

6 . ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

7 . ΜΑΚΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Γεωργίου

8 . ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

9 . ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λεωνίδα

10 . ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αποστόλου

11 . ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΙΩΝ του Διονυσίου

12 . ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου

13 . ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ιγ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αργυρίου

2 . ΚΑΡΒΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

ιδ. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 . ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ του Τριαντάφυλλου

2 . ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

3 . ΓΙΑΝΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του Σωτηρίου

4 . ΓΟΥΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Μιχαήλ

5 . ΔΑΡΙΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου

6 . ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου

7 . ΚΟΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λέανδρου

8 . ΚΟΟΡΕΜΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝ-ΑΛΙΝ-ΕΝΡΙΕΤ του Πωλ

9 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Νικολάου

10 . ΜΗΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Κωνσταντίνου

11 . ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Στεφάνου

12 . ΠΕΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Βασιλείου

13 . ΦΛΑΜΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

14 . ΦΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου

ιε. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1 . ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Σταύρου

2 . ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του Κωνσταντίνου

3 . ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ

4 . ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Κωνσταντίνου

5 . ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου

6 . ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

7 . ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου

8 . ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου

9 . ΚΟΥΛΙΟΥΦΑΣ ΑΔΩΝΙΣ του Δημητρίου

10 . ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – ΕΙΡΗΝΗ του Σταύρου

11 . ΠΑΡΙΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του Ευαγγέλου

12 . ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

13 . ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

14 . ΣΙΑΡΒΑΡΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαραλάμπους

15 . ΣΚΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου

16 . ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Χαραλάμπους

17 . ΣΤΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου

18 . ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου

ιστ. ΜέΡΑ25

1 . ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΗΣ) του Γεωργίου

2 . ΑΣΘΕΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΤΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΤΕΤΑ) του Αριστοτέλη

3 . ΒΕΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αντωνίου

4 . ΒΕΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

5 . ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αλεξίου

6 . ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου

7 . ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κοσμά

8 . ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

9 . ΚΑΤΜΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη

10 . ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χρήστου

11 . ΠΑΘΙΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του Νικολάου

12 . ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σάββα

13 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοφάνη

14 . ΠΑΠΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία

15 . ΡΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου

16 . ΡΟΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

17 . ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Φωτίου

18 . ΧΟΡΤΑΡΕΑ ΣΑΒΒΙΝΑ του Γεωργίου

ιζ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 . ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αχιλλέα

2 . ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αναστασίου

3 . ΚΑΪΛΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του Αναστασίου

4 . ΚΑΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου

5 . ΚΑΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

6 . ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Άγγελου

7 . ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Αντωνίου

8 . ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

9 . ΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Νικολάου

10 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνα

11 . ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κίμωνα

12 . ΡΑΓΤΖΗ ΝΙΚΗ του Ιωάννη

13 . ΧΑΛΙΑΜΠΑΛΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του Βίκτωρ

ιη. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου

2 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

3 . ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι

1 . ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

 

  1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Νομού Ρεθύμνης.

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 . ΚΛΑΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του Ευστρατίου

2 . ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Αντωνίου

3 . ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Νικολάου

4 . ΞΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1 . ΚΑΚΛΙΔΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του Εμμανουήλ

2 . ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα

3 . ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

4 . ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του Ανδρέα

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 . ΒΑΜΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Μιχαήλ

2 . ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

3 . ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Ελευθερίου

δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών

Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – «ΕΔΕΜ» – Κινήσεις Πολιτών)

1 . ΒΑΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου

2 . ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παντελή

3 . ΚΟΤΖΑΝΑΚΗ ΚΑΣΑΝΔΡΑ του Γεωργίου

4 . ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Εμμανουήλ

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΔΑΚΑΝΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χαραλάμπους

2 . ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. Αντωνίου

3 . ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωσήφ

4 . ΡΟΥΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 . ΜΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευαγγέλου

2 . ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Θεοδώρου

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 . ΣΗΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου

η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την

ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 . ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γερασίμου

2 . ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΘΟΣ του Αποστόλου

3 . ΣΑΒΒΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Κωνσταντίνου

θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1 . ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

2 . ΚΥΜΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

3 . ΛΥΡΗ συζ.ΤΣΑΝΑΚΑΛΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Βασιλείου

4 . ΧΟΛΕΒΑ – ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Θωμά

ι. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1 . ΝΥΚΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

2 . ΠΕΡΙΣΣΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Χαριδήμου

3 . ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Εμμανουήλ

ια. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

1 . ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

2 . ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου

ιβ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ιγ. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 . ΠΑΝΤΑΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ του Εμμανουήλ

2 . ΠΑΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ

ιδ. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1 . ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αναστασίου

ιε. ΜέΡΑ25

1 . ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΑ του Ανδρέα

2 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαραλάμπους

3 . ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ιστ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 . ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Γεωργίου

2 . ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Χαραλάμπους

ιζ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1 . ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

2 . ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Γεωργίου

3 . ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του Ιωάννη

Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι

1 . ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Ιωσήφ

 

Γ. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 . ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου

2 . ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

3 . ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου

4 . ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου

5 . ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

6 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝ – ΠΑΝ) του Δημητρίου

7 . ΜΟΣΚΩΦ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ηρακλή

8 . ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου

9 . ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου

10 . ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Απόστολου

11 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου

12 . ΓΑΛΑΝΑΚΗ – ΚΟΥΒΕΛΑ ΡΕΑ του Εμμανουήλ

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1 . ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΄Οθωνος

2 . ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη

3 . ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

4 . ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου

5 . ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

6 . ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου

7 . ΓΚΑΓΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Χρήστου

8 . ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευαγγέλου

9 . ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Δημητρίου

10 . ΛΟΪΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αναστασίου

11 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Δημητρίου

12 . ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 . ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του

Ροβέρτου – Τιμόθεου – Χριστόφορου

2 . ΜΠΑΡΤΖΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

3 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα

4 . ΧΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ του Νικολάου

5 . ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου

6 . ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΟΥ ΚΟΚΟΝΙΩ του Αποστόλου

7 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου

8 . ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αθανασίου

9 . ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΥΡΥΔΙΚΗ του Μαυρουδή

10 . ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Ιωάννη

11 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου

12 . ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – «ΕΔΕΜ» – Κινήσεις Πολιτών)

1 . ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

2 . ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά

3 . ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

4 . ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

5 . ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Ανέστη

6 . ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Γεωργίου

7 . ΓΛΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού

8 . ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Γεωργίου

9 . ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου

10 . ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή

11 . ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου

12 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανέστη

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

2 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

3 . ΡΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

4 . ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη

5 . ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ του Νίνο

6 . ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου

7 . ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου

8 . ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου

9 . ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

10 . ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου

11 . ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη

12 . ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στέργιου

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 . ΚΑΤΣΙΦΑ ΕΡΜΙΟΝΗ του Ιωάννη

2 . ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

3 . ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

4 . ΑΛΜΠΑΚΡΙ ΑΝΟΥΑΡ του Μουζαφάρ

5 . ΛΑΣΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αποστόλου

6 . ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου

7 . ΑΝΝΙΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος

8 . ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου

9 . ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΘΩΜΑΪΔΑ του Χρήστου

10 . ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη

ζ. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την

ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 . ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

2 . ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

3 . ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου

4 . ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου

5 . ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου

6 . ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου

7 . ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου

8 . ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΖΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν

9 . ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

10 . ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

11 . ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

12 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

η. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1 . ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του Παναγιώτη

2 . ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου

3 . ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

4 . ΜΟΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

θ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1 . ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου

2 . ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ιωάννη

3 . ΒΡΟΥΣΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

4 . ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

5 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ του Ιωάννη

6 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου

7 . ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου

8 . ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

9 . ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μάριου

10 . ΜΠΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου

11 . ΜΠΟΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Παναγιώτη

12 . ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λαζάρου

ι. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 . ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος

2 . ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φανουρίου

3 . ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

4 . ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου

5 . ΛΙΑΡΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου

ια. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεόδωρου

2 . ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Βασιλείου

3 . ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

4 . ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου

5 . ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

6 . ΤΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου

7 . ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Παναγιώτη

8 . ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Έκτορα

9 . ΚΑΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΑΡΤΙΝΑ) του Γεωργίου

10 . ΤΟΛΙΟΣ ΑΡΗΣ του Ιωάννη

11 . ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου

12 . ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ιβ. ΜέΡΑ25

1 . ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Στυλιανού

2 . ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Κοσμά

3 . ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του Νικολάου

4 . ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

5 . ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

6 . ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Νικολάου

7 . ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

8 . ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ανδρέα

9 . ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

10 . ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

11 . ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ) του Διονυσίου

12 . ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

ιγ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 . ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

2 . ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Στέργου

3 . ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου – Ελευθερίου

ιδ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1 . ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου

2 . ΔΟΓΑΝΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Ιωάννη

3 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

4 . ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΕΛΕΝΗ (ΕΝΗ) του Μαργαρίτη

5 . ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη

6 . ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Νικολάου

 

  1. Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 7η Ιουλίου ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07.00 ώρα και θα λήξει την 19:00 στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με τις υπ  αρίθμ. ΄148442/21-6-2019 και 148471/21-6-2019 αποφάσεις τις απόφαση της Αντιπεριφεριάρχη ως ακολούθως:  
Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
58ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΑΒΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΑΡΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ & Άπαντες οι Στρατιωτικοί κ.λ.π. που υπηρετούν στο Εκλογικό Διαμέρισμα αυτό και είναι γραμμένοι στους Ειδικούς Εκλογικούς Καταλόγους
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
59ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΑΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΒΙΖΙΝΙ ΕΛΕΝΑ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
60ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΓΙΑΝΙΤΣΑΝΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
61ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΓΙΑΝΚΟ ΑΡΜΑΝΤ
Εως : ΔΕΡΜΙΤΖΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
62ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΔΕΣΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΖΙΝΤΛ ΜΑΡΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
63ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΖΟΡΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
64ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΚΟΘΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
65ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΚΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΚΟΥΡΙΝΟΥ ΜΥΡΤΩ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
66ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΑΝΝΑ
Εως : ΛΕΜΟΝΙΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
67ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΜΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
68ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΕΝΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
69ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΓΑΡΕΦΑΛΙΑ
Εως : ΜΠΡΟΥΣΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
70ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΜΥΓΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
71ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
72ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΠΡΟΙΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
73ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΠΡΟΚΟΙΩΣΗΦΗ ΙΩΣΗΦ
Εως : ΣΙΓΑΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
74ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΣΙΓΟΥΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Εως : ΣΥΣΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
75ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΤΣΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
76ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΤΣΑΓΓΑΔΟΥΡΑ ΑΝΑΤΟΛΗ
Εως : ΦΡΟΝΙΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
77ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΦΡΟΝΥΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
78ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
Εως : ΩΣΤΡΕΜ ΑΝΝΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
79ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΒΑΙΝΙΑ
Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΪΝΙΑΣ                                      72200, ΒΑΪΝΙΑ
80ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΡΑΛΥΓΙΑ
Από : ΑΓΙΑΝΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΛΥΡΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑ ΛΥΓΙΑΣ                                         72200, ΓΡΑ ΛΥΓΙΑ
81ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΡΑΛΥΓΙΑ
Από : ΜΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑ ΛΥΓΙΑΣ                                         72200, ΓΡΑ ΛΥΓΙΑ
82ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΕΝΤΡΙ
Από : ΑΓΑΘΟΚΛΙΔΗ ΒΕΝΕΤΣΑΝΑ
Εως : ΜΑΥΡΟΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΡΙΟΥ                                    72200, ΚΕΝΤΡΙ
83ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΕΝΤΡΙ
Από : ΜΕΛΕΤΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
Εως : ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΡΙΟΥ                               72200, ΚΕΝΤΡΙ
84ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
Εως : ΛΟΥΓΚΑ ΑΝΤΙΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΜΩΝ                                       72200, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΕΡΜΑ)
85ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΑπό : ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΜΩΝ                                    72200, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΕΡΜΑ)
86ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ                               72200, ΑΝΑΤΟΛΗ
87ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣΑπό : ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Εως : ΨΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ                             72200, ΑΝΑΤΟΛΗ
88ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΔΟΧΙΩΝΑπό : ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Εως : ΨΥΧΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΧΟΧΙΩΝ                                      72200, ΓΔΟΧΙΑ
89ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΒΟΥΣΙΟΥΑπό : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΜΑΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΒΟΥΣΙ
90ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΒΟΥΣΙΟΥΑπό : ΜΗΛΙΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
Εως : ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΒΟΥΣΙ
91ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ                                                   72200, ΚΑΛΑΜΑΥΚΑ
92ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣΑπό : ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΥΛΛΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ                                                   72200, ΚΑΛΑΜΑΥΚΑ
93ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥΑπό : ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΚΙΡΚΙΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ           ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
94ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥΑπό : ΚΟΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ
Εως : ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΣΙΜΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ                  ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
95ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥΑπό : ΠΕΤΑΣΗ ΖΑΜΠΙΑ
Εως : ΨΩΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ                  ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
96ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥΛΙΑΣΑπό : ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΦΡΙΞΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΥΛΙΑΣ                                                   72200, ΜΑΚΡΥΛΙΑ
97ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΛΩΝΑπό : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΛΩΝ                                                   72200, ΜΑΛΕΣ
98ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΕΣΕΛΕΡΩΝΑπό : ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΨΥΛΛΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΕΛΕΡΩΝ                                                   72200, ΜΕΣΕΛΕΡΟΙ
99ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
100ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΟΥΡΝΙΩΝΑπό : ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΝΙΩΝ                                                   72200, ΜΟΥΡΝΙΕΣ
101ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΥΘΩΝΑπό : ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΨΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΘΩΝ                                                   72200, ΜΥΘΟΙ
102ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΥΡΤΟΥΑπό : ΑΒΔΑΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
Εως : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΥΡΤΟΥΣ                                                  72200, ΜΥΡΤΟΣ
103ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΛΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ                                                  72200, ΠΑΧΕΙΑ ΑΜΜΟΣ
104ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥΑπό : ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ                                                  72200, ΠΑΧΕΙΑ ΑΜΜΟΣ
105ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΡΙΖΑΣΑπό : ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ
Εως : ΨΑΡΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ               ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΡΙΖΑΣ                      72200, ΡΙΖΑ
106ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΥΑπό : ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΙΣΤΟΥ                                                  72200, ΧΡΙΣΤΟΣ
107ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥΑπό : ΑΛΛΚΟ ΕΡΑΛΝΤΟ
Εως : ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                  72055, ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
108ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥΑπό : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Εως : ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                  72055, ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
109ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥΑπό : ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΟΡΕΙΝΟΥ                                                  72055, ΟΡΕΙΝΟ
110ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΩΡΑ
Εως : ΝΤΙΚΜΑΝ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ                                                  72055, ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ
111ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥΑπό : ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΨΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ                                                  72055, ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ
112ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝΑπό : ΑΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
Εως : ΩΡΟΛΟΓΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝ                         72055, ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΑ

 

ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΩΝ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΕφετειακήΝομόςΑ/Α ΤμήματοςΈδραΚατάστημα ΨηφοφορίαςΕΚΛ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤύποςΑπό – ΕωςΠλήθος Εκλογέων
19321Άγιος Νικόλαος1ο Δημοτικό05 – Α’ ΑΘΗΝΩΝMΑ – Ω18
Ανατολικής    ΚρήτηςΛασιθίου72100Σχολείο Αγίου Νικολάου06 – Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝMΑ – Ω26
Δ. Σολωμού         Τ.Κ. 7210007 – Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝΜΑ – Ω16
08 – Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝMΑ – Ω30
26 – Α’ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣMΑ – Ω21
49 – ΡΕΘΥΜΝΗΣMΑ – Ω7
Σύνολο Εκλογέων Τμήματος – 1  118
                       ΣΥΝΟΛΟ ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΩΝ : 32 – ΛΑΣΙΘΙΟΥ  118

Η παρούσα θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου, στην προθήκη του Δήμου, στα ΚΕΠ του Δήμου μας και σε όλα τα εκλογικά τμήματα.

 
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗΣ