ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
Ταχ.Δ/νση :Δημοκρατίας 31
Ταχ.κώδικας: 72200 Ιεράπετρα
Tηλέφωνο: 28423-40360
FAX: 28420-26706
e-mail: aperaki@0448.syzefxis.gov.gr
Ιεράπετρα 15-9-2015
Αρ. Πρωτ.11540

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Για τις Βουλευτικές Εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015 για την ανάδειξη αντιπροσώπων στο Ελληνικό Κοινοβούλιο

ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του Ν. 3852/2010 (ΦΕΚ 87/2010 τ.Α΄) «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης-Πρόγραμμα Καλλικράτης».
  2. Τις διατάξεις των παρ. 1 και 2 του άρθρου 39 του Π.Δ. 26/2012 (ΦΕΚ 57Α΄) «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών».
  3. Τις διατάξεις του Π.Δ. 66/2015 (ΦΕΚ 107Α΄) «Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής».
  4. Τις διατάξεις του άρθρου 1 του Π.Δ. 4/2013 (ΦΕΚ 10Α΄) «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές»
  5. Την με αριθμ. 193 από 11-9-2015 απόφαση του Α΄ Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν συνδυασμοί υποψηφίων βουλευτών της εκλογικής περιφέρειας Λασιθίου για τις ανωτέρω εκλογές.
  6. Την με αριθμ. 193 από 11-9-2015 απόφαση του Α΄ Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχθηκαν οι υποψήφιοι βουλευτές Επικράτειας κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές
  7. Τη με αριθμ. 32/2015 Εγκύκλιο του Υπουργείου Εσωτερικών και Διοικητικής Ανασυγκρότησης με θέμα : « Καθορισμός εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015».
  8. Τη με αριθμ.31/2015 Εγκύκλιο Υπουργείου Εσωτερικών με θέμα : «Ψηφοφορία Ετεροδημοτών».
  9. Τις με αριθμ.πρωτ. 106900/3-9-2015. 106897/3-9-2015 αποφάσεις της Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου , με την οποία καθορίστηκαν για το Νομό Λασιθίου τα Εκλογικά Τμήματα και τα καταστήματα ψηφοφορίας του Νομού Λασιθίου καθώς και ειδικά εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας ετεροδημοτών Ν. Λασιθίου για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015.
  10. Τη με αριθμ.111443/15-9-2015 απόφαση της Αντιπεριφεριάρχη Λασιθίου.

Γνωστοποιούμε ότι:

Την 20η Σεπτεμβρίου 2015 ημέρα Κυριακή και ώρα 07:00 μέχρι 19:00 θα διενεργηθούν στην Περιφέρεια του Δήμου μας εκλογές για την ανάδειξη αντιπροσώπων στο Ελληνικό Κοινοβούλιο και στα τμήματα που καθορίστηκαν με τις αριθμ. αποφάσεις 106900/3-9-2015, 106897/3-9-2015 της Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου.

Ειδικότερα γνωστοποιούμε ότι :

1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Α’ ΑΘΗΝΩΝ

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

  1. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου
  2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του Γεωργίου
  3. ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  4. ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη
  5. ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Δημοσθένη
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ του Κυριάκου
  7. ΗΛΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη
  8. ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του Θεοδώρου
  10. ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  11. ΤΡΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Λάμπρου
  12. ΔΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΚΥ) του Ελευθερίου
  13. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
  14. ΝΙΚΟΥ-ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
  15. ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  16. ΤΖΙΤΖΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ηλία
  17.  ΝΤΑΛΕ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεμιστοκλή
  18. ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Ιωσήφ

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

  1. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του Ιωάννη
  2. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Κωνσταντίνου
  4. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Μιχαήλ
  5. ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ανδρέα
  6. ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου
  8. ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου
  9. ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ του Ευστρατίου
  10. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Μιχαήλ
  11. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη
  12. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου
  13. ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Νικολάου
  14. ΠΑΠΑΔΡΙΑΝΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ (ΝΟΥΛΗ) του Γεωργίου
  15. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
  16. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
  17. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Νικολάου

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

  1. ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  2. ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου
  3. ΒΟΥΛΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου
  4. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Ευστρατίου
  5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΓΙΑΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου
  7. ΓΑΡΥΦΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
  8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  9. ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Νικολάου
  10. ΖΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Θεοδοσίου
  11. ΤΣΕΡΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Δημητρίου
  12. ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Μιχαήλ
  13. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  14. ΛΕΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη
  15. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Βασιλείου
  16. ΝΙΑΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
  17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

δ. ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

  1. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Διονυσίου
  2. ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  3. ΒΡΑΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Νικολάου
  5. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) του Στυλιανού
  6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ζαχαρία
  7. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ) του Θωμά
  8. ΚΑΤΩΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  9. ΦΕΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Ιωάννη
  10. ΤΗΝΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ του Γεωργίου
  11. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου
  12. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  13. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
  14. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  15. ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΟΣ) του Αχιλλέα – Γεωργίου
  16. ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
  17. ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κορνηλίου
  18. ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του Χρήστου
  2. ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη
  3. ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη
  4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παναγιώτη
  5. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Οδυσσέα
  6. ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του Δημητρίου
  7. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του Ηλία
  8. ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη
  9. ΛΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  10. ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του Μάρκου
  11. ΜΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΕΥΑ του Παύλου
  12. ΜΠΕΝΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Χρήστου
  13. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Κωνσταντίνου
  14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του Βασιλείου
  15. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Φιλίππου
  16. ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γρηγορίου
  17. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου
  18. ΓΑΡΔΟΥΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Στέλιου

στ. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

  1. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΑ του Αλεξάνδρου
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΙΜΗΣ) του Αργυρίου
  3. ΜΠΑΣΤΑ ΑΝΝΑ του Βασιλείου
  4. ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
  5. ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
  6. ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  7. ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Τριαντάφυλλου
  8. ΚΟΚΚΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φωτίου
  10. ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΒΙΟΛΕΤΑ του Χριστοφόρου
  11. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη
  12. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου
  13. ΜΑΓΚΑΝΙΑ ΚΑΙΤΗ του Αθανασίου
  14. ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δρακούλη
  15. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Βασιλείου
  16. ΣΥΨΗ ΕΛΛΗ του Κωνσταντίνου
  17. ΣΑΜΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωσήφ
  18. ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

  1. ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Αντωνίου
  2. ΚΙΤΣΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Σπυρίδωνος

η. ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σωτηρίου

θ. ΚΟΙΝΩΝΙΑ

  1. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου – Ευαγγέλου
  2. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου
  3. ΝΕΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του Χρήστου

ι. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ (ΕΛ.ΛΑ.Δ.Α.)

  1. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Σπυρίδωνος
  2. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  3. ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Σταύρου
  4. ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

ια. ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

  1. ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Νικολάου
  2. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Φωτίου
  3. ΒΙΔΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου
  4. ΜΑΛΛΙΝΣΟΝ ΟΥΪΛΛΙΑΜ-ΝΤΕΪΒΙΝΤ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ντεϊβιντ
  5. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου
  6. ΜΠΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου 7 . ΠΑΡΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ανδρέα
  7. ΚΟΠΑΝΕΛΗ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ (ΖΕΤΑ) του Παναγιώτη
  8. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Ιωάννη
  9. ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΕΛΕΝΗ του Ανδρέα

ιβ. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου
  2. ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  3. ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεοδώρου
  5. ΜΠΕΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου
  6. ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  7. ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
  8. ΘΕΟΔΟΣΗ ΑΥΓΟΥΛΑ (ΑΥΓΗ) του Στυλιανού
  9. ΣΧΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά
  10. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αριστείδη
  11. ΚΛΕΙΤΣΑ ΟΛΓΑ του Νικολάου
  12. ΚΕΦΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του Αναστασίου
  13. ΛΕΚΑΚΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
  14. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ του Νικολάου
  15. ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρήστου
  16. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Σπυρίδωνος
  17. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  18. ΜΠΑΡΣΕΦΣΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ (ΜΑΝΙΑ) του Γεωργίου

ιγ. δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

  1. ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
  2. ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
  3. ΚΟΣΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου
  4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ του Γεωργίου
  5. ΠΟΔΟΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Πέτρου
  6. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ανδρέα
  7. ΡΕΤΣΙΝΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Δημητρίου
  8. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
  9. ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ανέστη

ιδ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  3. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
  4. ΔΑΝΕΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Αδαμαντίου
  5. ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννου
  6. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  7. ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
  8. ΝΙΚΟΚΑΒΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του Ιωάννη
  9. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Βασιλείου
  10. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
  12. ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χρήστου
  13. ΗΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου
  14. ΚΑΠΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παύλου
  15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  16. ΘΕΟΦΙΛΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του Παναγιώτη
  17. ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

ιε. ΚΚΕ(μ-λ) – Μ-Λ ΚΚΕ – ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αριστομένη
  2. ΑΡΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  3. ΒΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Θεοδώρου
  4. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
  5. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
  6. ΜΑΝΔΕΛΕΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου
  7. ΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΝΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευστρατίου
  9. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

ιστ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

  1. ΦΕΝΕΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου
  2. ΜΑΛΑΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου

ιζ. ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ –
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς

  1. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΕΛΠΙΣ-ΕΛΠΙΔΑ του Βασιλείου
  2. ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΗ του Ευαγγέλου
  3. ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του Παύλου
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αναστασίου
  5. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  6. ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  7. ΓΑΪΤΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
  8. ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  9. ΚΑΤΙΝΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
  10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
  11. ΜΑΤΣΑΣ ΣΑΜΠΕΤΑΪ (ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ) του Μπενάκη
  12. ΜΕΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Χρήστου
  13. ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
  14. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Σιδέρη
  15. ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
  16. ΣΗΦΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη
  17. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  18. ΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρήστου

ιη. ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»

  1. ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Ανδρέα
  2. ΜΗΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Γεωργίου
  3. ΣΜΙΤΖ ΙΩΑΝΝΑ του Βασιλείου

ιθ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

  1. ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  2. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  3. ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Γεωργίου
  4. ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  6. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Σπυρίδωνος
  7. ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Τρύφωνος
  8. ΤΣΙΤΗΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του Γεωργίου
  9. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου
  10. ΠΑΥΛΕΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του Γεωργίου
  11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΙΝΑ του Αριστοτέλη
  12. ΜΠΙΛΙΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κωνσταντίνου
  13. ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  14. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ συζ. Μιλτιάδη
  15. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  16. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του Αντωνίου
  17. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου

Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι:

  1. ΑΣΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
  2. ΜΠΡΕΔΗΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Πινδάρου

2. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Β’ ΑΘΗΝΩΝ

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

  1. ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στεφάνου
  2. ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ελευθερίου
  3. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
  4. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή
  5. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
  6. ΞΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γαλάτη
  7. ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΔΗΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
  10. ΘΕΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου
  11. ΣΠΙΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
  12. ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ηλία
  13. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ του Φωτίου
  14. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  15. ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
  16. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΙΩΑΝΝΕΤΑ (ΑΝΝΕΤΑ) του Σωκράτη
  17. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Βασιλείου
  18. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιλτιάδη
  19. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  20. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ-ΝΙΚΟΣ του Γεωργίου
  21. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
  22. ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χαραλάμπους
  23. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΑΛΛΙΑ του Δημητρίου
  24. ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
  25. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Αθανασίου
  26. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΗΛΙΑΝΑ του Κωνσταντίνου
  27. ΤΑΣΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη
  28. ΚΑΝΑΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Παρασκευά
  29. ΤΡΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ορέστη
  30. ΑΛΑΤΣΗ-ΦΡΑΙΛΙΧ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
  31. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΑΝΑ) του Γεωργίου
  32. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χρήστου
  33. ΣΚΟΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  34. ΠΕΤΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Εμμανουήλ
  35. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωσήφ
  36. ΖΑΜΠΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του Θεοδώρου
  37. ΜΠΟΥΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη
  38. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
  39. ΚΟΤΑΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του Πόθου
  40. ΜΑΛΑΜΗ (ΡΟΥΜΑΝΕΑ) ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Γεωργίου
  41. ΜΠΑΤΖΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του Νικολάου
  42. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΡΑΖΗ ΚΟΥΖΗΝΙΑ του Αποστόλου
  43. ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Νικολάου
  44. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ (ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ) ΖΩΗ του Δαμιανού
  45. ΠΑΝΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Λαζάρου
  46. ΓΙΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Χρυσοστόμου
  47. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Παναγιώτη
  48. ΚΟΥΛΙΕΒΑ ΤΑΜΙΛΛΑ του Φαχραντίν

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

  1. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  3. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΑΔΩΝΙΣ του Αθανασίου
  5. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του Ιωάννη
  6. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη
  7. ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  8. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου
  9. ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
  10. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΙΣΕΛ του Παναγιώτη
  11. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Χαράλαμπου
  12. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΄Αγγελου
  13. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του Βασιλείου
  14. ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ του Γεωργίου
  15. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
  16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Παναγιώτη
  17. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ) του Χρυσόστομου
  18. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Διαμαντή
  19. ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Νίκου
  20. ΚΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  21. ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ) του Αθανασίου
  22. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Γεωργίου
  23. ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ) του Δημητρίου
  24. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΑΒΕΡΗΣ) του Αναστασίου
  25. ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του Γεράσιμου
  26. ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Γεωργίου
  27. ΨΥΧΟΥΛΑ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Ιωάννη
  28. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ (ΑΓΑΠΗ) του Αντωνίου
  29. ΚΑΦΕΤΖΗ – ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου
  30. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ) του Δημητρίου
  31. ΗΣΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παύλου-Ευαγγέλου
  32. ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΥ ΘΑΛΕΙΑ του Γεωργίου
  33. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Γεωργίου
  34. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Παναγιώτη
  35. ΧΙΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
  36. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Θεοδώρου
  37. ΜΠΑΣΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΜΠΕΤΥ) του Ηλία
  38. ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Νικολάου
  39. ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Ηλία
  40. ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ) του Σπύρου
  41. ΒΡΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου
  42. ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
  43. ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ του Γεωργίου
  44. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  45. ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  46. ΣΑΛΤΙΕΛ ΑΛΦΡΕΝΤΟ του Ισάκ-Ίζη
  47. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Κωνσταντίνου
  48. ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

  1. ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  2. ΓΕΡΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
  5. ΣΠΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Γεωργίου
  6. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αθανασίου
  7. ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ
  8. ΓΙΑΝΝΟΓΚΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
  9. ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννου
  10. ΜΕΞΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Ιωάννη
  11. ΛΕΜΟΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κυριάκου
  12. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  13. ΚΑΠΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου
  14. ΣΟΥΛΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΛΕΝΗ του Αλεξάνδρου
  15. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
  16. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  17. ΜΠΑΡΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνα
  18. ΚΩΤΣΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αναστασίου
  19. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σταύρου
  20. ΜΠΟΥΓΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του Παναγιώτη
  21. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου
  22. ΧΑΛΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  23. ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  24. ΚΥΖΗΡΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη
  25. ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Ελευθερίου
  26. ΤΣΙΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
  27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ του Κωνσταντίνου
  28. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΓΛΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ του Χρήστου
  29. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γρηγορίου
  30. ΜΠΑΓΟΥΡΔΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του Θεοδοσίου
  31. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου
  32. ΧΑΒΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του Παντελή
  33. ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη
  34. ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χρήστου
  35. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου
  36. ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου
  37. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

δ. ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

  1. ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου
  3. ΑΜΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
  4. ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Γεωργίου
  5. ΔΡΕΤΤΑ ΑΘΗΝΑ του Κωνσταντίνου
  6. ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
  7. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Κωνσταντίνου
  8. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
  9. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του Αντωνίου
  10. ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεόδωρου
  11. ΚΑΡΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Ελευθερίου
  12. ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  13. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου
  14. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Μιχαήλ
  15. ΑΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
  16. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  17. ΚΟΥΝΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  18. ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
  19. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Χαραλάμπους
  20. ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
  21. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  22. ΠΡΙΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννου
  23. ΛΙΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Κωνσταντίνου
  24. ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μενελάου
  25. ΒΟΓΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του Γεωργίου
  26. ΠΡΟΣΑΛΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
  27. ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη
  28. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ηλία
  29. ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
  30. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  31. ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  32. ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
  33. ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Καλλίνικου
  34. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Απόστολου
  35. ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ – ΝΤΕΝΙΖ του Θεόδωρου
  36. ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  37. ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  38. ΠΑΛΑΜΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΑΝΙΑ) του Ιωάννη
  39. ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
  40. ΚΩΣΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  41. ΔΟΥΣΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  42. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Αλεξίου
  43. ΝΤΟΛΑΠΤΣΗ ΘΕΟΤΟΚΗ (ΤΙΤΗ) του Ανδρέα
  44. ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σταύρου
  45. ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ματθαίου
  46. ΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Σταματίου
  47. ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  48. ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Επαμεινώνδα

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
  2. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  3. ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή
  4. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Εμμανουήλ
  5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΟΥΛΑ) του Δημητρίου
  6. ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  7. ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  8. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αντωνίου
  9. ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
  10. ΑΡΑΠΗ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) χήρα Δημητρίου
  11. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή
  12. ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
  13. ΜΑΡΓΑΝΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  14. ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αριστείδη
  15. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου
  16. ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
  17. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  18. ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου
  19. ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου
  20. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του Πετρόπουλου
  21. ΣΑΚΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Διονυσίου
  22. ΣΙΑΝΤΟΥ ΟΛΓΑ του Αποστόλου
  23. ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Μαρίνου
  24. ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστοτέλη
  25. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  26. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Διονυσίου
  27. ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  28. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου
  29. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Σπυρίδωνος
  30. ΑΥΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανασίου
  31. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
  32. ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  33. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Κωνσταντίνου
  34. ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του Ευστράτιου
  35. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ του Σταματίου
  36. ΔΡΙΜΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου
  37. ΚΙΟΥΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
  38. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ανδρέα
  39. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φραγκίσκου
  40. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
  41. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  42. ΚΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  43. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του Γεωργίου
  44. ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
  45. ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ (ΛΟΥΛΑ) του Χρήστου
  46. ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Γεωργίου
  47. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
  48. ΨΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γεωργίου

στ. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ
ΣΥΜΜΑΧΙΑ

  1. ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Ηλία
  2. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θεμιστοκλή
  3. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ – ΣΠΕΝΣΕΡ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππου
  4. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του Λάμπρου
  5. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ευστάθιου
  6. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα – Βύρωνα
  7. ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη
  8. ΒΕΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου
  9. ΧΑΛΚΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Στέφανου
  10. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
  11. ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου
  12. ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
  13. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ – ΜΥΡΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Βασιλείου
  14. ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  15. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΙΑΚΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑ του Κωνσταντίνου
  16. ΔΡΟΥΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Δημητρίου
  17. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Φιλίππου
  18. ΒΑΤΟΥΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Κυριάκου
  19. ΜΕΜΕΖΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του Δημητρίου
  20. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Σωκράτη
  21. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  22. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αναστασίου
  23. ΑΔΟΡΓΙΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  24. ΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  25. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΣΩΤΗΡΙΑ του Χρήστου
  26. ΔΗΜΗΤΣΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Χρήστου
  27. ΘΩΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
  28. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Όθωνα
  29. ΣΟΥΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του Νικολάου
  30. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ισαάκ
  31. ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ – ΒΛΑΤΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ελευθερίου
  32. ΒΡΑΧΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νεάρχου
  33. ΔΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Βάιου
  34. ΚΙΟΥΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θεοδώρου
  35. ΠΑΡΙΣΗ – ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
  36. ΓΙΑΝΝΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
  37. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεράσιμου
  38. ΜΠΙΖΙΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Χρήστου
  39. ΠΑΤΕΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
  40. ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΖΩΗ του Βασιλείου
  41. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χαράλαμπου
  42. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
  43. ΦΟΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Χρήστου
  44. ΚΑΛΟΧΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Δημητρίου
  45. ΜΠΑΜΠΟΥΣΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του Ιωάννη
  46. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αρίσταρχου

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΡΟΝΙΟΣ του Διονυσίου
  2. ΣΚΕΥΟΣ ΣΤΑΥ%