ethnosimo-nomarxias

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                        ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ                                             
ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ                                                                                                                        Ιεράπετρα, 20.5-2019
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                                                                                                   Αρ. Πρωτ. 7329
ΔΙΕΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ ΚΑΙ
ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ
Ταχ.Δ/νση  : Δημοκρατίας 31
Ταχ.κώδικας: 72200 Ιεράπετρα
Tηλέφωνο: 28423-40360
FAX: 28420-23999
e-mail: aperaki@0448.syzefxis.gov.gr

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Έχοντας υπόψη:

  • Τις διατάξεις τις παρ.1 του άρθρου 23 του Ν. 3852/2010 (ΦΕΚ 87/2010 τ.Α΄) «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης-Πρόγραμμα Καλλικράτης» όπως αντικαταστάθηκε από το άρθρο 22 του Ν. 4555/2018 ¨Πρόγραμμα « ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ Ι» (Α΄133)» και του άρθρου 154, παρ.8 του Ν. 4600/2019 (Α΄43).
  • Την υπ’ αριθμ. 22141/2019 (ΦΕΚ 1056 Β΄/ 29-03-2019) απόφαση του Υπουργού Εσωτερικών «Ορισμός αριθμού δημοτικών συμβούλων κάθε εκλογικής περιφέρειας του άρθρου 25 τουν. 3852/2010 με βάση τον πληθυσμό της, όπως προκύπτει από την τελευταία απογραφή.».
  • Την με αριθμ. 28549/17-4-2019 απόφαση του Υπουργού Εσωτερικών με θέμα: «Πρωτοβάθμιοι και Δευτεροβάθμιοι Οργανισμοί Τοπικής Αυτοδιοίκησης της Χώρας με το Ν. 3852/2010, όπως ισχύει».
  • Την με αριθμ. 12/2019 εγκύκλιο του Υπουργείου Εσωτερικών, για τη διενέργεια των εκλογών της 26ης Μαΐου 2019 για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών.
  • Τις με αριθμ. 13/2019,14/2019 και 21/2019 αποφάσεις  του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λασιθίου, με την οποία  ανακηρύχθηκαν οι συνδυασμοί των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, συμβούλων κοινότητας και υποψηφίων προέδρων κοινοτήτων του Δήμου Ιεράπετρας, για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019.
  • Την υπ΄ αρίθμ. 103908/3-5-2019 απόφαση της Αντιπεριφεριάρχου Λασιθίου με την οποία καθορίζονται τα εκλογικά Τμήματα και τα καταστήματα ψηφοφορίας του νομού Λασιθίου
  • Τις με αριθμ. 117120/17-5-2019 και 117149/17-5-2019 αποφάσεις της Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου που αφορούν τη θεώρηση πινάκων ανακηρυχθέντων για την ανάδειξη των Δημοτικών και Κοινοτικών Αρχών του Δήμου Ιεράπετρας».

Γνωστοποιούμε ότι

Ότι, για την εκλογή του Δημάρχου Ιεράπετρας και των μελών του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας, των μελών των Κοινοτικών Συμβουλίων για Κοινότητες άνω των 300 κατοίκων και των Προέδρων των Κοινοτήτων κάτω των 300 κατοίκων, στις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, ανακηρύχθηκαν οι κατωτέρω δημοτικοί και κοινοτικοί συνδυασμοί και υποψήφιοι Πρόεδροι αντίστοιχα:

 

Ι. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΡΧΩΝ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ».

Έμβλημα: «Σειρά ορθογωνίων σχημάτων σε διάφορα χρώματα μέσα στα οποία απεικονίζεται τμήμα κάστρου σε λευκό χρώμα και κάτω από αυτό αναγράφει «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ».

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Πετράς Αντώνιος του Εμμανουήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας

  1. Αγγελάκη Κυριακή (Κούλα) του Γεωργίου
  2. Αγγελάκης Γεώργιος του Ιωάννη
  3. Αγιασοφίτη Μαρία του Δημητρίου
  4. Αντωνάκης Γεώργιος του Νικολάου
  5. Αχλάτη Καββουσανού Μαρίνα του Χρήστου
  6. Βιαννιτάκης Μιχαήλ του Ιωάννη
  7. Γιανναδάκη Μαργαρίτα (Ρίτα) του Εμμανουήλ
  8. Δαμασκηνάκης Εμμανουήλ (Τελώνης) του Ιωάννη
  9. Ζερβάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
  10. Καπαράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
  11. Κορνάρος Χαράλαμπος του Νικολάου
  12. Κοτσυφάκης Στυλιανός του Γεωργίου
  13. Κουγιουμουτζάκης Γεώργιος του Ιακώβου
  14. Κοϊνά Ζωή του Μιχαήλ
  15. Κοϊνάκη Δασκαλάκη Σοφία του Εμμανουήλ
  16. Λαγουδάκη Ακαμωτάκη Μαρία του Ιακώβου
  17. Λαμπράκη Κωνσταντίνα (Ντίνα) του Εμμανουήλ
  18. Λαμπράκης Ανδρέας του Σωκράτη
  19. Λυραράκης Ελευθέριος του Νικολάου
  20. Μαλλιωτάκη Δασκαλάκη Μαρία του Ιωάννη
  21. Μπαλοθιάρης Κωνσταντίνος του Γρηγορίου
  22. Νταραράς Ηλίας του Κωνσταντίνου
  23. Παλαμιανάκη Δοργιάκη Αγγελική (Αλίκη) του Ελευθερίου
  24. Πατεράκης Γεώργιος του Ιωάννη
  25. Πατεράκης Θεόκλητος (Τάκης) του Ιωάννη
  26. Πετάσης Εμμανουήλ του Αριστείδη
  27. Προϊστάκης Γεώργιος του Ιωάννη
  28. Ρεμεδιάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
  29. Σουργιαδάκη Χαρκιολάκη Ελπινίκη (Ελπίδα) του Νικολάου
  30. Σπυριδάκης Μιχαήλ του Πέτρου
  31. Τσιριντάνη Μαρία του Κωνσταντίνου
  32. Φανουράκη Άννα του Γεωργίου
  33. Φανουράκη Καρτσάκη Αγγελική (Άντζελα) του Κωνσταντίνου
  34. Φεργαδάκης Χριστόφορος του Τηλέμαχου
  35. Χατζάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
  36. Χουρδάκη Χατζημανωλάκη Ευαγγελία του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού

  1. Καραλής Δημήτριος του Ιωάννη
  2. Λιανάκης Γεώργιος του Αλέξανδρου
  3. Σαραντώνης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  4. Τζιρβελάκης Ιωάννης του Μιχαήλ
  5. Χριστάκη Δέσποινα του Μιχαήλ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ»

Έμβλημα: «Εντός δύο οριζόντιων παράλληλων ημικυκλίων από τα οποία το κάτω είναι μπλε και το πάνω πράσινο υπάρχουν άνθρωποι και από το πάνω ημικύκλιο εξέχει η κορυφή ενός δέντρου.»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Χηνόπουλος Αθανάσιος του Περικλή

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας

  1. Αλεξάκης Ιωάννης του Νικολάου
  2. Ασλανίδης Δημήτριος του Νικολάου
  3. Ασπραδάκης Γεώργιος του Νικολάου
  4. Γαϊτανάκης Μιχαήλ του Αλεξάνδρου
  5. Δασκαλάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
  6. Διαμαντάκης Τρύφων του Στυλιανού
  7. Ζαφειράκης Σπυρίδων του Εμμανουήλ
  8. Θανάση Ανθούλα του Θανάση
  9. Καραντώνη Αδελίνα του Αθανασίου
  10. Καρρά Αλεξάνδρα του Ιωάννη
  11. Κοϊνάκης Ιωάννης του Γεωργίου
  12. Κουδουμογιαννάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
  13. Λυρατζάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
  14. Μαλλιωτάκης Ιωάννης του Γεωργίου
  15. Μαρκουλάκη Κουφάκη Νίκη του Παναγιώτη
  16. Ματζαράκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
  17. Μουστακάκη Ειρήνη του Σπυρίδωνος
  18. Μουστακάκης Ιωάννης του Ελευθερίου
  19. Μπακιρτζάκη Νεκταρία του Αναστασίου
  20. Μπαριτάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
  21. Μπαχλιτζανάκης Μιχαήλ του Γεωργίου
  22. Πετρουλίδη Ιωάννα του Αποστόλου
  23. Σκύβαλος Εμμανουήλ του Δημητρίου
  24. Σφυράκη Σοφία του Κωνσταντίνου
  25. Σωμαράκης Δημήτριος του Νικολάου
  26. Ταμπακάκη Αθηνά του Ιωάννη
  27. Τζανιδάκης Μάρκος του Γεωργίου
  28. Τσαγκαράκης Νικόλαος του Δημητρίου
  29. Τσακιράκης Γεώργιος του Μιχαήλ
  30. Τσομπάνογλου Γερακιανάκη Ειρήνη του Γεωργίου
  31. Φιλανδαράκης Μιχαήλ του Γεωργίου
  32. Φρονιμάκη Ευαγγελία του Γεωργίου
  33. Χαρούλης Εμμανουήλ του Χαριλάου
  34. Χουλάκη Ευανθία του Δημητρίου
  35. Χριστοδουλάκη Ειρήνη του Νικολάου
  36. Ψιμουλάκης Μιχαήλ του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού

  1. Βασιλάκη Εμμανουέλα του Στυλιανού
  2. Βασιλάκης Αλέξανδρος του Πέτρου
  3. Λαποκωνσταντάκης Ιωάννης του Ευαγγέλου
  4. Στεφανάκη Μαρία του Στυλιανού
  5. Τριχάκη Άννα του Γεωργίου

 

Γ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ»

Χωρίς έμβλημα.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Μουζουράκης Αλέξανδρος του Εμμανουήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας

  1. Ακαμωτάκη Ευαγγελία του Σωτηρίου
  2. Αλεξάκη Μαρία Ζαχαρένια του Μιχαήλ
  3. Αλεξάκης Ευάγγελος του Σίλα
  4. Ανδρουλιδάκης Εμμανουήλ του Παύλου
  5. Αποθηκιανάκης Αναστάσιος του Μιχαήλ
  6. Αργυράκης Γεώργιος του Αντωνίου
  7. Αστροπαλίτης Νικόλαος του Νικολάου
  8. Βαξεβάνης Στυλιανός του Ευαγγέλου
  9. Βασαρμίδη Μαρίνα του Αντωνίου
  10. Βιτάλης Σταύρος του Γεωργίου
  11. Βουζουνέρης Εμμανουήλ του Ιωάννη
  12. Δογραματζάκης Ιωάννης του Ανδρέα
  13. Δρακάκη Μαρία του Γεωργίου
  14. Έλληνα Καλλιόπη Αικατερίνη του Δημητρίου
  15. Καζάνης Ιωάννης του Γεωργίου
  16. Καπαράκης Χριστόφορος του Ιωάννη
  17. Κασσαπάκη Άννα του Γεωργίου
  18. Κολιοραδάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
  19. Κονταξάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
  20. Κρανιδιώτη Μαρία του Νικολάου
  21. Κυπριωτάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
  22. Κώτσης Σωκράτης του Κωνσταντίνου
  23. Λαμπράκη Ελένη του Γεωργίου
  24. Λαμπράκης Βασίλειος του Εμμανουήλ
  25. Μανουσάκη Χρυσούλα του Εμμανουήλ
  26. Νικητίδης Σωκράτης του Νικήτα
  27. Νικολαράκης Ιωάννης του Νικολάου
  28. Παπαδάκη Ειρήνη του Δημητρίου
  29. Πατεράκη Ευπραξία του Ευαγγέλου
  30. Πετράκη Μαρία του Θεόφιλου
  31. Προεστάκη Μαρία του Μιχαήλ
  32. Σμπόνια Μαρία του Γεωργίου
  33. Σουργιαδάκη Φωτεινή του Ιωάννη
  34. Σταυρακάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
  35. Χασουράκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  36. Χατζηδάκης Χαράλαμπος του Μιχαήλ

Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού

  1. Προεστάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
  2. Τζωρτζάκης Σοφοκλής του Αντωνίου
  3. Φρονιμάκη Εμμανουέλα του Νικολάου

 

Δ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «Μαζί, αλλάζουμε την Ιεράπετρα»

Έμβλημα: «Ένα σκίτσο που περιλαμβάνει τέσσερις ανθρώπινες φιγούρες και ένα σκύλο, ενώ γύρω από τη σκιτσογραφία  αναγράφεται η έκφραση <<μαζί ΥΛΟΠΟΙΟΥΜΕ μαζί ΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ μαζί ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ>> και κάτω από τη σκιτσογραφία αναγράφεται η πρόταση <<μαζί, αλλάζουμε την Ιεράπετρα μαζί, για την πόλη και τα χωριά μας>>.»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Πανταζής Αργύρης του Θεοδοσίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας

  1. Αγγελάκη Μαριάννα του Χαρίδημου
  2. Αγγελάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
  3. Βαρδάκης Νικόλαος του Σπυρίδωνος
  4. Βουργάκη Καλλιόπη (Πόπη) του Γεωργίου
  5. Δασκαλάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
  6. Δερμιτζάκης Κωνσταντίνος του Μάρκου
  7. Θάνος Βασίλειος του Νικολάου
  8. Θεοδοσάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
  9. Καββουσανού Δέσποινα του Εμμανουήλ
  10. Καλύβας Εμμανουήλ του Μάρκου
  11. Καμίνης Στέφανος του Σοφοκλή
  12. Καπαράκης Ανδρέας του Ιωάννη
  13. Κατερίνα Γεωργία του Παύλου
  14. Κορνιλάκη Πετρούλα του Γεωργίου
  15. Κωστοπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου
  16. Μαλλιωτάκη Παρασκευή (Εύη) του Γεωργίου
  17. Μανταζέλη Πολυξένη (Τζένη) του Παναγιώτη
  18. Μεραμβελιωτάκης Νικόλαος του Αντωνίου
  19. Μεταξάκης Νικόλαος του Γεωργίου
  20. Μοναχός Ιωάννης του Γεωργίου
  21. Μπαλαντινάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
  22. Ντόι Ελένη του Γιάνη
  23. Παπαδάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
  24. Παπαχατζάκης Χρυσοβαλάντης του Αντωνίου
  25. Περακάκη Αικατερίνη του Γεωργίου
  26. Πλακαντωνάκης Κωνσταντίνος (Ρουμπάκος) του Ιωάννη
  27. Σαρρής Παναγιώτης του Φιλίππου
  28. Σιμόπουλος Πανταζής του Αθανασίου
  29. Σουρλαντζή Μαρία του Μιχαήλ
  30. Σπηλιαρωτάκη Βασιλεία (Βασούλα) του Νικολάου
  31. Σταράκη Ελένη του Κωνσταντίνου
  32. Ταμπάκης Αντώνιος του Ιωάννη
  33. Τσαγκαράκη Ελένη του Κωνσταντίνου
  34. Φανιδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
  35. Χανιαλάκης Ιωάννης του Γεωργίου
  36. Χατζάκης Σταύρος του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού

  1. Δημογεροντάκη Μαριάννα του Εμμανουήλ
  2. Μανιάς Στυλιανός του Πολυχρόνη
  3. Προεστάκης Θεόκλητος (Τάκης) του Κωνσταντίνου
  4. Τσαμπανάκη Ελευθερία του Νικολάου
  5. Φαφαλάκη Ελένη του Χαραλάμπου

 

Ε) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΕΝΩΜΕΝΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ»

Έμβλημα: «ΣΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΕΝΩΜΕΝΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΠΟΤΥΠΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ Η ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΕΝΩΜΕΝΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ του  ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας

  1. ΑΓΙΑΝΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΛΑΣΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΒΛΑΣΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΔΡΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΚΑΤΡΟΤΖΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΚΑΨΩΡΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  11. ΚΟΥΔΟΥΜΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  13. ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΛΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  16. ΛΙΑΝΑΚΗ ΚΑΛΥΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  17. ΜΑΝΔΡΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  19. ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  20. ΜΕΡΕΣΕΝΤΟΓΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  22. ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  23. ΞΥΡΙΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  24. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  25. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ
  26. ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  28. ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  29. ΣΚΥΒΑΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  30. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  31. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  32. ΤΥΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΕΤΡΗ
  33. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΟΣΜΑ
  34. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  35. ΨΑΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  36. ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού

  1. ΒΛΑΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2. ΠΑΛΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΣΤ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Έμβλημα: «Έμβλημα που αποτελείται από τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρύφαλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.»

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας

  1. ΑΓΑΠΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  3. ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  7. ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  11. ΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΜΠΑΚΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΜΠΛΑΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  15. ΜΠΡΟΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  17. ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΠΑΡΣΩΤΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  19. ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  20. ΠΑΫΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  21. ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ
  22. ΣΠΗΛΙΑΔΗ ΠΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  23. ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  24. ΤΖΕΒΕΛΕΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  25. ΧΑΤΖΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού

  1. ΜΠΙΜΠΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΧΑΛΚΙΤΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Ζ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα: «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Καλαντζάκης Θεοδόσιος του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας

  1. Αγγελάκης Νικόλαος του Γεωργίου
  2. Αρχοντουλάκης Χαράλαμπος του Ιωάννη
  3. Ασπραδάκης Γεώργιος του Χρήστου
  4. Αστροπεκάκης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
  5. Βασιλάκη Δήμητρα του Κωνσταντίνου
  6. Γαϊτάνης Ιωάννης του Νικολάου
  7. Γεωργαλάκης Εμμανουήλ του Μανούσου
  8. Δοργιάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
  9. Ζαμπετάκης Σάββας Μάριος του Παναγιώτη
  10. Ζυγάκη Χριστίνα του Μάρκου Γεωργίου
  11. Θεοδωράκη Μαρίνα του Γεωργίου
  12. Κάκκου Μαρία του Μιχαήλ
  13. Καββουσανάκη Έλλη Κυριακή (Έλλη Κούλα) του Νικολάου
  14. Κανταρτζής Ιωάννης του Νικολάου
  15. Καραλάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
  16. Κιρμίζογλου Στυλιανή (Στέλλα) του Ευσταθίου
  17. Λουτσέτης Εμμανουήλ του Ανδρέα
  18. Μαμουνάκης Γεώργιος του Ιωσήφ
  19. Μαρινάκη Ευτυχία του Νικολάου
  20. Μαρκάκη Μαρία του Γεωργίου
  21. Μαστοράκης Πέτρος του Εμμανουήλ
  22. Μιχελάρος Δημήτριος του Αντωνίου
  23. Μπαλοθιάρη Δέσποινα του Αντωνίου
  24. Μπινιχάκης Ευάγγελος του Μηνά
  25. Νικολαράκη Χρυσούλα του Γεωργίου
  26. Παπαδοπετράκης Ανδρέας του Γεωργίου
  27. Παπουτσάκης Νικόλαος του Γεωργίου
  28. Περάκης Κωνσταντίνος του Πέτρου
  29. Σακαδάκη Μαρία του Μιχαήλ
  30. Σκυβάλου Ρουμελιωτάκη Μαρία του Νικολάου
  31. Ταυλάκη Μαρία του Γεωργίου
  32. Χατζάκης Καζάνης Ιωάννης του Μιχαήλ
  33. Χατζημαρκάκη Χρυσούλα (Χρύσα) του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού

    1. Βρυγιωνάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
    2. Καναβάκη Ριζωνάκη Δέσποινα του Μιχαήλ
    3. Παπαδάκης Νεκτάριος του Εμμανουήλ
    4. Περαντώνης Γεώργιος του Ευτύχιου
    5. Σφυράκη Μαρία του Γεωργίου

 

ΙΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΩΝ ΑΡΧΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΟΜΑΔΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      2. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      3. ΛΑΠΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      4. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
      5. ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Κυδωνάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
      2. Κωνσταντουράκης Εμμανουήλ του Ευάγγελου
      3. Μανωλάκης Γεώργιος του Ιωάννη
      4. Μπαρμπεράκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
      5. Παναγιωτάκη Ειρήνη του Νικολάου
      6. Σακαδάκη Γεωργία του Ιωάννη

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΑΝΑΤΟΛΗ ΟΡΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
      2. ΑΪΒΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      3. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
      4. ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
      5. ΜΑΥΡΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      6. ΠΗΓΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
      7. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Γερακιανάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
      2. Κοσμαδάκη Μαρία του Εμμανουήλ
      3. Λουτσέτης Σταύρος του Ευάγγελου
      4. Μαλλιωτάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
      5. Μπαλαντινάκη Χαρά του Γεωργίου

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΔΟΧΙΩΝ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

      1. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      2. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΠΕΚΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ».

Έμβλημα : «Σειρά ορθογωνίων σχημάτων σε διάφορα χρώματα μέσα στα οποία απεικονίζεται τμήμα κάστρου σε λευκό χρώμα και κάτω από αυτό αναγράφει «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Αϊβαλιώτη Μαργετάκη Άννα του Εμμανουήλ
      2. Γιακουμάκη Ευτυχία (Έφη) του Μιχαήλ
      3. Δημογεροντάκης Παντελής του Μιχαήλ
      4. Δοργιάκη Φρειδερίκη (Έρρικα) του Νικολάου
      5. Δρακογιαννάκη Καρτσάκη Μανουέλα Ιωάννα του Λεωνίδα
      6. Κουφάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
      7. Μπριλάκης Φραγκίσκος του Γεωργίου
      8. Παπάζογλου Αικατερίνη του Παναγιώτη
      9. Παπαγεωργίου Μιχαήλ του Ιωάννη
      10. Περακάκη Αιμιλία (Μπρα) του Κωνσταντίνου
      11. Προμηράκη Κτιστάκη Δόμνα του Νικολάου
      12. Φανουράκη Κυμάκη Δέσποινα του Ιωάννη
      13. Χατζάκης Γεώργιος του Ιωάννη

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ»

Έμβλημα : «Εντός δύο οριζόντιων παράλληλων ημικυκλίων από τα οποία το κάτω είναι μπλε και το πάνω πράσινο υπάρχουν άνθρωποι και από το πάνω ημικύκλιο εξέχει η κορυφή ενός δέντρου.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Ατζαράκης Νικόλαος του Στυλιανού
      2. Βασιλάκης Αντώνιος του Πέτρου
      3. Γαρεφαλάκη Παναγιώτα του Νικολάου
      4. Γιωργανάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
      5. Δασκαλάκης Ιωάννης του Αντωνίου
      6. Μαργετάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
      7. Μουστακάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
      8. Ξανθάκη Ελένη του Μιχαήλ
      9. Ρουμπάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
      10. Σκουλούδη Σοφία του Κυριάκου
      11. Χατζηπαναγιώτου Εύα του Παναγιώτη
      12. Χριστοδουλάκη Μαρία του Αντωνίου

 

Γ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Αλεξανδρής Κωνσταντίνος του Ιωάννη
      2. Γαϊτανάκη Σοφία του Χαραλάμπου
      3. Γαϊτανάκης Χαράλαμπος του Εμμανουήλ
      4. Γκαγκά Βασιλική του Κομπόση
      5. Κουτάντος Ιωάννης του Εμμανουήλ
      6. Κρασσά Κλειώ του Ευστρατίου
      7. Ξυδιανού Ειρήνη του Δημητρίου
      8. Πελεκανάκης Χριστόφορος του Δημητρίου
      9. Πρασινούδης Πιτιακούδης Γεώργιος του Παναγιώτη
      10. Σαριδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
      11. Σαρρής Αντώνιος του Εμμανουήλ

 

Δ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «Μαζί, αλλάζουμε την Ιεράπετρα»

Έμβλημα : «Ένα σκίτσο που περιλαμβάνει τέσσερις ανθρώπινες φιγούρες και ένα σκύλο, ενώ γύρω από τη σκιτσογραφία  αναγράφεται η έκφραση <<μαζί ΥΛΟΠΟΙΟΥΜΕ μαζί ΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ μαζί ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ>> και κάτω από τη σκιτσογραφία αναγράφεται η πρόταση <<μαζί, αλλάζουμε την Ιεράπετρα μαζί, για την πόλη και τα χωριά μας>>.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Ιτζεκαράς Μιχαήλ του Εμμανουήλ
      2. Λιαπάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
      3. Μανδουραράκης Ιάκωβος του Εμμανουήλ
      4. Μπαλαντινάκη Καλλιόπη (Πόπη) του Κωνσταντίνου
      5. Μπιλανάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
      6. Παντερμαλή Μαρία (Μαίρη) του Γεωργίου
      7. Παπαδάκη Αικατερίνη του Ευαγγέλου
      8. Παπαδάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ
      9. Σταυρακάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
      10. Στεφάνου Μαρία Σεβασμία (Μαίρη) του Αντωνίου
      11. Στεφανοπούλου Σοφία του Κωνσταντίνου

 

Ε) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΕΝΩΜΕΝΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ»

Έμβλημα ¨ «ΣΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΕΝΩΜΕΝΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΠΟΤΥΠΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ Η ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΕΝΩΜΕΝΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΒΑΣΑΡΜΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
      2. ΔΕΣΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
      3. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      4. ΚΟΥΚΙΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ του ΑΣΤΡΙΤ
      5. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
      6. ΛΙΑΓΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
      7. ΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
      8. ΛΙΟΝΤΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ
      9. ΜΠΑΛΟΘΙΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      10. ΜΠΑΡΟΥΜΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
      11. ΠΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      12. ΠΗΓΙΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      13. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΣΤ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Ακαμωτάκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
      2. Βαγγέλα Αικατερίνη του Γεωργίου
      3. Κασσαπάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
      4. Κατροτζανάκη Ευαγγελία του Ιωάννη
      5. Κοσιδεκάκης Νικόλαος του Στυλιανού
      6. Λιανάκης Χρυσοβαλάντιος του Εμμανουήλ
      7. Μανθαιάκης Ανδρέας του Γεωργίου
      8. Παράσογλου Χρυσούλα του Κωνσταντίνου
      9. Φραγκιαδάκη Χαρίκλεια του Δημόκριτου
      10. Φρονιμάκη Θεοδώρα του Βασιλείου
      11. Χατζάκης Δημήτριος του Γεωργίου
      12. Ψαρουδάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΕΝΩΜΕΝΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΚΑΒΟΥΣΙ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
      2. ΤΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
      3. ΦΙΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      4. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
      5. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Βαλαχή Λουκία του Κωνσταντίνου
      2. Καββουσανάκης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
      3. Καψωριτάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
      4. Πλουτινάκη Ειρήνη του Μιχαήλ
      5. Χαλκιαδάκης Ιωάννης του Αριστείδη

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΕΝΩΜΕΝΗ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΖΕΡΒΑΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
      2. ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
      3. ΚΡΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
      4. ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
      5. ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
      6. ΨΥΛΛΙΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Γαρεφαλάκης Εμμανουήλ του Πέτρου
      2. Δελημπαλταδάκη Σοφία του Γεωργίου
      3. Κασσαπάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
      4. Μαλλιωτάκη Σοφία του Μιχαήλ
      5. Μαυράκης Νικόλαος του Σωτηρίου
      6. Νικολαράκης Γεώργιος του Πέτρου

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΔΑΣΕΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      2. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
      3. ΣΥΡΙΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
      4. ΤΖΙΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      5. ΤΟΜΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      6. ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Δραγατάκη Άννα του Παντελή
      2. Ελευθεράκης Αντώνιος του Χαραλάμπους
      3. Μπιράκη Ελένη του Σταύρου
      4. Παπαντώνης Αριστείδης του Ιωάννη
      5. Πυργιωτάκης Εμμανουήλ (Λάκης) του Νικολάου
      6. Σταματάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΛΙΑΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

      1. ΒΕΡΙΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      2. ΚΟΝΤΟΠΟΔΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΛΩΝ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΜΑΛΛΕΣ – ΝΕΑ ΑΡΧΗ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΒΟΛΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      2. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      3. ΜΑΝΔΗΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      4. ΜΥΚΩΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
      5. ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      6. ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      7. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      8. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Αρχοντουλάκη Μαρίνα του Αλεξάνδρου
      2. Λαμπράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
      3. Παναγιωτάκης Επαμεινώνδας του Μιχαήλ
      4. Παπαδοπετράκη Μαριάννα του Παντελή
      5. Χορευτάκη Μαρία του Κωνσταντίνου

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΕΛΕΡΩΝ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

      1. ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
      2. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

      1. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

      1. ΔΑΜΑΣΚΗΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      2. ΚΑΡΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΘΩΝ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΘΩΝ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΑΛΕΞΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΙΚΑΛΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
      3. ΣΙΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      4. ΤΑΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
      5. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΤΟΥ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΜΥΡΤΟΣ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
      2. ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
      3. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
      4. ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΡΟΥΣΣΟΥ
      5. ΠΗΓΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      6. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
      2. ΜΑΣΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      3. ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
      4. ΠΕΡΟΝΙΚΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      5. ΡΑΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
      6. ΤΖΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Δερμιτζάκης Μιχαήλ του Γεωργίου
      2. Κοϊνάκης Ευθύμιος του Μιχαήλ
      3. Κρητικάκης Ανδρέας του Δημητρίου
      4. Ματζαράκης Σταύρος του Δημητρίου
      5. Περάκη Δέσποινα του Πέτρου
      6. Περάκη Νίκη του Γεωργίου

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΗΣ 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

      1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥ 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

      1. ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ»

Έμβλημα : «Εντός δύο οριζόντιων παράλληλων ημικυκλίων από τα οποία το κάτω είναι μπλε και το πάνω πράσινο υπάρχουν άνθρωποι και από το πάνω ημικύκλιο εξέχει η κορυφή ενός δέντρου.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Ατζαράκη Ειρήνη του Στυλιανού
      2. Καράλη Παρασκευή του Δημητρίου
      3. Μπαγορδάκης Νικόλαος του Ιωάννη
      4. Στεφανάκης Σταύρος του Στυλιανού
      5. Τσαμπανάκης Ηρακλής του Νικολάου

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Κορνελάκη Μαρία του Μιχαήλ
      2. Μπιλανάκης Στυλιανός του Σοφοκλή
      3. Ρεμουντάκης Επαμεινώνδας του Γεωργίου
      4. Τζωρτζάκη Μαρία του Νικολάου
      5. Τσαμπανάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
      6. Τσαμπανάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

      1. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      2. ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      3. ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ 

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Τ.Κ. ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΚΑΛΛΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
      2. ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
      4. ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
      5. ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Ζερβάκη Κυριακή του Βασιλείου
      2. Ζουμπουλάκης Ιωάννης του Αλεξάνδρου
      3. Παπαδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
      4. Παπαϊωάννου Εμμανουήλ του Ιωάννη
      5. Ρουμπάκη Μαρία του Φιλοκτήτη
      6. Τσομπανάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
      7. Φουρδουλεράκη Δήμητρα του Στυλιανού
      8. Χαρδάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝ 

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΧΟΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝ»

Χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
      2. ΚΑΜΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
      3. ΛΑΠΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
      4. ΠΙΣΚΟΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
      5. ΣΦΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΟΝΟΜΑ : «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

Έμβλημα : «Ένα ορθογώνιο παραλληλόγραμμο που αναγράφει στο εσωτερικό του με έγχρωμους χαρακτήρες το όνομα του συνδυασμού «ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ νέα πορεία» και τους βασικούς άξονες του προγράμματος «άνθρωπος», «οικονομία», «περιβάλλον», «πολιτισμός» και φέρει εικόνα στο πάνω δεξιό τμήμα του που αναπαριστά ένα βέλος.»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας

      1. Καμινάκης Γεώργιος του Ιωάννη
      2. Κλουβάτου Μαρία του Φιλίππου
      3. Παπαδάκης Κωνσταντίνος του Νικολάου
      4. Πιτροπάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
      5. Πλεξουσάκη Καλλιόπη του Εμμανουήλ
      6. Τριχάκη Καλλιόπη του Μάρκου
      7. Σφυράκης Χρυσοβαλάντιος (Βαλάντης) του Γεωργίου
      8. Φρονιμάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

 

ΙΙΙ. ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΔΡΩΝ

Α. Αριθμός Δημοτικών εδρών ανά εκλογική περιφέρεια

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Ιεράπετρας ανέρχονται σε είκοσι τέσσερις (24).

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Μακρύ Γιαλού ανέρχονται σε τρεις (3).

 

Β. Αριθμός Κοινοτικών εδρών

1.Οι έδρες των συμβουλίων των κοινοτήτων ανέρχονται σε:

 

Δημοτική ενότητα Ιεράπετρας

Κοινότητα Ιεράπετρας: Ένδεκα ( 11)

Κοινότητα Αγίου Ιωάννη:  Πέντε (5)

Κοινότητα Ανατολής: Πέντε (5)

Κοινότητα Καβουσίου: Πέντε (5)

Κοινότητα Καλαμαύκας: Πέντε (5)

Κοινότητα Κάτω Χωριού: Πέντε (5)

Κοινότητα Μαλών: Πέντε (5)

Κοινότητα Μύθων: Πέντε (5)

Κοινότητα Μύρτου: Πέντε (5)

Κοινότητα Παχείας Άμμου: Πέντε (5)

 

Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού

Κοινότητα Αγίου Στεφάνου: Πέντε (5)

Κοινότητα Σταυροχωρίου: Πέντε (5)

Κοινότητα Σχινοκαψάλων: Πέντε (5)

 

      1. Στις παρακάτω Κοινότητες εκλέγεται ένας Πρόεδρος:

Κοινότητα Γδοχίων

Κοινότητα Μακρυλιάς

Κοινότητα Μεσελέρων

Κοινότητα Μεταξοχωρίου

Κοινότητα Μουρνιών

Κοινότητα Ορεινού

Κοινότητα Ρίζας

Κοινότητα Χριστού

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαϊoυ 2019 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07.00 ώρα και θα λήξει την 19:00  στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ΄  αρίθμ. 103908/3-5-2019 απόφαση της Αντιπεριφεριάρχη Λασιθίου.

Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ
61ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣα) Από : ΑΒΔΟΥΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΑΡΩΝΗΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ
β) Οι Κοινοτικοί Εκλογείς από ANGUELOV-ANGUEL έως KRASSOWSKI-ZBIGNIEW LESZEK
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                     72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
61ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣα) Από : ΑΒΔΟΥΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΑΡΩΝΗΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ
β) Οι Κοινοτικοί Εκλογείς από ANGUELOV-ANGUEL έως KRASSOWSKI-ZBIGNIEW LESZEK
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                     72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
62ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣα) Από : ΑΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΒΕΡΥΚΟΚΑΚΗ – ΜΑΡΙΑΝΑ
β) Οι Κοινοτικοί Εκλογείς από LATESTE-MIEKE B.E έως VASILIOU-ANDREAS
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                     72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
62ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣα) Από : ΑΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΒΕΡΥΚΟΚΑΚΗ – ΜΑΡΙΑΝΑ
β) Οι Κοινοτικοί Εκλογείς από LATESTE-MIEKE B.E έως VASILIOU-ANDREAS
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                     72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
63ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣα) Από : ΒΙΑΝΝΙΤΑΚΗ – ΑΡΓΥΡΩ
Εως : ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
β) Οι Ετεροδημότες από ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ έως ΜΩΡΑΙΤΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                     72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
63ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΒΙΑΝΝΙΤΑΚΗ – ΑΡΓΥΡΩ
Εως : ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                   ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                     72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
64ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣα) Από : ΓΗΡΑΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Εως : ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
β) Oι Ετεροδημότες από ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ έως ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΑ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                      ΚΑΝΑΡΗ 2,                       72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
64ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΓΗΡΑΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Εως : ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                      ΚΑΝΑΡΗ 2,                       72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
65ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣα) Από : ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ               β) Άπαντες οι Στρατιωτικοί κ.λ.π. που υπηρετούν στο Εκλογικό Διαμέρισμα αυτό και είναι γραμμένοι στους Ειδικούς Εκλογικούς Καταλόγους
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                      ΚΑΝΑΡΗ 2,                       72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
65ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                      ΚΑΝΑΡΗ 2,                       72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
66ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΖΑΦΕΙΡΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                      ΚΑΝΑΡΗ 2,                       72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
66ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΖΑΦΕΙΡΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                      ΚΑΝΑΡΗ 2,                       72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
67ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΚΑΝΑΙ – ΑΡΜΑΝΤΟ
Εως : ΚΕΧΑΓΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
67ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΚΑΝΑΙ – ΑΡΜΑΝΤΟ
Εως : ΚΕΧΑΓΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
68ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΚΗΠΟΥΡΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ
Εως : ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
68ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΚΗΠΟΥΡΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ
Εως : ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
69ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΛΑΠΙΩΤΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
69ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΛΑΠΙΩΤΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
70ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΛΑΠΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ – ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Εως : ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ – ΦΩΤΕΙΝΗ
ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
70ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΛΑΠΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ – ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Εως : ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ – ΦΩΤΕΙΝΗ
ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
71ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΜΙΧΑ – ΜΑΡΙΝΑ
ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
71ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΜΙΧΑ – ΜΑΡΙΝΑ
ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΕΜΜ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 8,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
72ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΜΙΧΑΗΛ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΜΠΟΥΡΛΑΚΟΥ – ΙΑΝ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
72ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΜΙΧΑΗΛ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΜΠΟΥΡΛΑΚΟΥ – ΙΑΝ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
73ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΜΠΟΥΡΝΕΛΗ – ΑΓΛΑΙΑ
Εως : ΠΑΠΑ – ΚΛΕΒΙΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
73ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΜΠΟΥΡΝΕΛΗ – ΑΓΛΑΙΑ
Εως : ΠΑΠΑ – ΚΛΕΒΙΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
74ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΜΑΝΤΑ
Εως : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ – ΣΩΚΡΑΤΗΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
74ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΜΑΝΤΑ
Εως : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ – ΣΩΚΡΑΤΗΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
75ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Εως : ΠΟΥΣΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, 72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
75ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Εως : ΠΟΥΣΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, 72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
76ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΠΡΑΣΙΝΟΥΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΣΕΤΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, 72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
76ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΠΡΑΣΙΝΟΥΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΣΕΤΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, 72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
77ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΣΗΦΑΚΗ – ΑΝΤΡΙΑΝΑ
Εως : ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, 72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
77ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΣΗΦΑΚΗ – ΑΝΤΡΙΑΝΑ
Εως : ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
78ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΑΡΤΕΜΙΑ
Εως : ΤΡΙΚΟΙΛΗ – ΟΥΡΑΝΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, 72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
78ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΑΡΤΕΜΙΑ
Εως : ΤΡΙΚΟΙΛΗ – ΟΥΡΑΝΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, 72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
79ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                ΦΙΛΟΘΕΟΥ Α΄ 2                         72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
79ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                ΦΙΛΟΘΕΟΥ Α΄ 2                         72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
80ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗ – ΑΝΝΑ
Εως : ΧΑΤΖΑΚΗΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                ΦΙΛΟΘΕΟΥ Α΄ 2                         72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
80ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗ – ΑΝΝΑ
Εως : ΧΑΤΖΑΚΗΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                ΦΙΛΟΘΕΟΥ Α΄ 2                         72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
81ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΑΝΕΖΙΝΗ
Εως : ΩΣΤΡΕΜ – ΑΝΝΑ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                ΦΙΛΟΘΕΟΥ Α΄ 2                         72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
81ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΑπό : ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΑΝΕΖΙΝΗ
Εως : ΩΣΤΡΕΜ – ΑΝΝΑ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                ΦΙΛΟΘΕΟΥ Α΄ 2                         72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
82ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΒΑΙΝΙΑ
α) Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΑΝΝΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΝΑΚΗ – ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΪΝΙΑΣ                                      72200, ΒΑΪΝΙΑ
83ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΡΑΛΥΓΙΑ
α) Από : ΑΓΙΑΝΝΙΩΤΑΚΗ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΛΥΡΑΤΖΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ         ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                       72200, ΓΡΑ ΛΥΓΙΑ
83ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΡΑΛΥΓΙΑ
α) Από : ΑΓΙΑΝΝΙΩΤΑΚΗ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΛΥΡΑΤΖΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ         ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                       72200, ΓΡΑ ΛΥΓΙΑ
84ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΡΑΛΥΓΙΑ
Από : ΜΑΖΗΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ         ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                       72200, ΓΡΑ ΛΥΓΙΑ
84ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΡΑΛΥΓΙΑ
Από : ΜΑΖΗΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ         ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                       72200, ΓΡΑ ΛΥΓΙΑ
85ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΕΝΤΡΙ
α) Από : ΑΓΑΘΟΚΛΙΔΗ – ΒΕΝΕΤΣΑΝΑ
Εως : ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΡΙΟΥ                                    72200, ΚΕΝΤΡΙ
86ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΕΝΤΡΙ
Από : ΛΑΜΠΡΑΚΗ – ΕΙΡΗΝΗ
Εως : ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΡΙΟΥ                                    72200, ΚΕΝΤΡΙ
86ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΕΝΤΡΙ
Από : ΛΑΜΠΡΑΚΗ – ΕΙΡΗΝΗ
Εως : ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΡΙΟΥ                                    72200, ΚΕΝΤΡΙ
87ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΑΡΙΑΔΝΗ
Εως : ΛΟΥΓΚΑ – ΑΝΤΙΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΜΩΝ                                    72200, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΕΡΜΑ)
87ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΑΡΙΑΔΝΗ
Εως : ΛΟΥΓΚΑ – ΑΝΤΙΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΜΩΝ                                    72200, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΕΡΜΑ)
88ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥα) Από : ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΜΩΝ                                    72200, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΕΡΜΑ)
88ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥα) Από : ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΜΩΝ                                    72200, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΕΡΜΑ)
89ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΜΑΧΑΙΡΑΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ        ΝΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ                             72200, ΑΝΑΤΟΛΗ
89ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΜΑΧΑΙΡΑΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ        ΝΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ                             72200, ΑΝΑΤΟΛΗ
90ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣα) Από : ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΙΟΣ
Εως : ΨΥΛΙΝΑΚΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ        ΝΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ                             72200, ΑΝΑΤΟΛΗ
90ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣα) Από : ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΙΟΣ
Εως : ΨΥΛΙΝΑΚΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ        ΝΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ                             72200, ΑΝΑΤΟΛΗ
91ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΔΟΧΙΩΝα) Από : ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Εως : ΨΥΧΟΥΝΤΑΚΗΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΧΟΧΙΩΝ                                      72056, ΓΔΟΧΙΑ
92ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΒΟΥΣΙΟΥα) Από : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΛΟΥΚΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΒΟΥΣΙ
92ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΒΟΥΣΙΟΥα) Από : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΛΟΥΚΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΒΟΥΣΙ
93ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΒΟΥΣΙΟΥΑπό : ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΒΟΥΣΙ
93ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΒΟΥΣΙΟΥΑπό : ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΒΟΥΣΙ
94ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΜΑΥΡΑΚΗΣ – ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ                                                   72200, ΚΑΛΑΜΑΥΚΑ
94ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΜΑΥΡΑΚΗΣ – ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ                                                   72200, ΚΑΛΑΜΑΥΚΑ
95ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣΑπό : ΜΕΤΣΟΥ – ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
Εως : ΨΥΛΛΙΝΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ                                                   72200, ΚΑΛΑΜΑΥΚΑ
95ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣΑπό : ΜΕΤΣΟΥ – ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
Εως : ΨΥΛΛΙΝΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ                                                   72200, ΚΑΛΑΜΑΥΚΑ
96ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥα) Από : ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
96ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥα) Από : ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
97ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥΑπό : ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ – ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ
Εως : ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ – ΣΙΜΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
97ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥΑπό : ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ – ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ
Εως : ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ – ΣΙΜΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
98ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥΑπό : ΠΕΤΑΣΗ – ΖΑΜΠΙΑ
Εως : ΨΩΜΑΔΑΚΗ – ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
98ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥΑπό : ΠΕΤΑΣΗ – ΖΑΜΠΙΑ
Εως : ΨΩΜΑΔΑΚΗ – ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
99ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥΛΙΑΣΑπό : ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΙΞΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΥΛΙΑΣ                                                   72200, ΜΑΚΡΥΛΙΑ
100ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΛΩΝΑπό : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΛΩΝ                                                   72056, ΜΑΛΕΣ
100ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΛΩΝΑπό : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΛΩΝ                                                   72056, ΜΑΛΕΣ
101ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΕΣΕΛΕΡΩΝα) Από : ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΨΥΛΛΙΝΑΚΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΕΛΕΡΩΝ                                                   72200, ΜΕΣΕΛΕΡΟΙ
102ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΑπό : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ                                                   72056, ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
103ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΟΥΡΝΙΩΝΑπό : ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΗ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΝΙΩΝ                                                   72056, ΜΟΥΡΝΙΕΣ
104ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΥΘΩΝα) Από : ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΨΑΡΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΘΩΝ                                                   72056, ΜΥΘΟΙ
104ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΥΘΩΝα) Από : ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΨΑΡΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΘΩΝ                                                   72056, ΜΥΘΟΙ
105ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΥΡΤΟΥα) Από : ΑΒΔΑΛΑΣ – ΦΩΤΙΟΣ
Εως : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΥΡΤΟΥΣ               (ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΥΡΤΟΥΣ)                                              72056, ΜΥΡΤΟΣ
105ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΥΡΤΟΥα) Από : ΑΒΔΑΛΑΣ – ΦΩΤΙΟΣ
Εως : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΥΡΤΟΥΣ               (ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΥΡΤΟΥΣ)                                              72056, ΜΥΡΤΟΣ
106ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥα) Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΚΩΣΤΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ                                                  72200, ΠΑΧΕΙΑ ΑΜΜΟΣ
106ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥα) Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΚΩΣΤΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ                                                  72200, ΠΑΧΕΙΑ ΑΜΜΟΣ
107ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥΑπό : ΛΑΜΠΡΑΚΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗ – ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ                                                  72200, ΠΑΧΕΙΑ ΑΜΜΟΣ
107ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥΑπό : ΛΑΜΠΡΑΚΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗ – ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ                                                  72200, ΠΑΧΕΙΑ ΑΜΜΟΣ
108ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΡΙΖΑΣΑπό : ΑΛΕΞΑΚΗ – ΑΡΙΣΤΕΑ
Εως : ΨΑΡΡΟΥ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΡΙΖΑΣ                               72056, ΡΙΖΑ
109ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΥα) Από : ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ – ΑΡΓΥΡΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΜΑΚΡΗ – ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΙΣΤΟΥ                                                  72056, ΧΡΙΣΤΟΣ
109ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΥα) Από : ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ – ΑΡΓΥΡΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΜΑΚΡΗ – ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΙΣΤΟΥ                                                  72056, ΧΡΙΣΤΟΣ
110ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥΑπό : ΑΛΛΚΟ – ΕΡΑΛΝΤΟ
Εως : ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                  72053, ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
110ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥΑπό : ΑΛΛΚΟ – ΕΡΑΛΝΤΟ
Εως : ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                  72053, ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
111ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥα) Από : ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Εως : ΧΡΥΣΙΚΟΥ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                  72053, ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
111ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥα) Από : ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Εως : ΧΡΥΣΙΚΟΥ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                  72053, ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
112ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥΑπό : ΑΓΑΠΗΤΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΕΙΝΟΥ                                                  72055, ΟΡΕΙΝΟ
112ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥΑπό : ΑΓΑΠΗΤΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΕΙΝΟΥ                                                  72055, ΟΡΕΙΝΟ
113ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥα) Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΔΩΡΑ
Εως : ΜΥΣΙΡΛΗ – ΧΡΥΣΑΝΘΗ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ                                                  72053, ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ
113ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥα) Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΔΩΡΑ
Εως : ΜΥΣΙΡΛΗ – ΧΡΥΣΑΝΘΗ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ                                                  72053, ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ
114ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥΑπό : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΨΟΥΝΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ                                                  72053, ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ
114ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥΑπό : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΨΟΥΝΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ                                                  72053, ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ
115ΑΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝΑπό : ΑΒΑΝΙΔΟΥ – ΑΝΝΑ
Εως : ΩΡΟΛΟΓΑ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΞΕΝΩΝΑΣ ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝ                         ΑΧΛΙΑ-ΓΑΛΗΝΗ 72055, ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΑ
115ΒΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝΑπό : ΑΒΑΝΙΔΟΥ – ΑΝΝΑ
Εως : ΩΡΟΛΟΓΑ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΞΕΝΩΝΑΣ ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝ                         ΑΧΛΙΑ-ΓΑΛΗΝΗ 72055, ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΑ

 

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί  έξω από κάθε κατάστημα  ψηφοφορίας με ένδειξη Β και σε όλα τα μεικτά καταστήματα, στον πίνακα ανακοινώσεων του Δήμου, στην ιστοσελίδα του Δήμου, στο ΚΕΠ και στα δημοσιότερα μέρη των δήμων και των κοινοτήτων και των συνοικισμών αυτών.

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας
Θεοδόσιος Καλαντζάκης