ethnosimo-nomarxias

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                            ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ                                                                                                             Ιεράπετρα, 2-7-2019
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                                                                                         Αρ. Πρωτ. 9666
Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ
ΚΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ
Ταχ.Δ/νση  : Δημοκρατίας 31
Ταχ.κώδικας: 72200 Ιεράπετρα
Πληροφορίες: Α.Περάκη
Tηλέφωνο: 28423-40360
FAX: 2842023999
e-mail: aperaki@0448.syzefxis.gov.gr

 

ΘΕΜΑ: Γνωστοποίηση συνδυασμών κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων της εκλογικής περιφέρειας Λασιθίου στις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του Ν. 3852 / 2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης& διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (ΦΕΚ 87 / Α / 2010 ), όπως τροποποιήθηκαν αντικαταστάθηκαν και ισχύουν με τις διατάξεις του Ν. 4555 / 2018 «Μεταρρύθμιση του θεσμικού πλαισίου της Τοπικής Αυτοδιοίκησης – Εμβάθυνση της &δημοκρατίας – Ενίσχυση της Συμμετοχής –

Βελτίωση της οικονομικής και αναπτυξιακής λειτουργίας των Ο.Τ.Α. [Πρόγραμμα «ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ Ι» ( ΦΕΚ 133 / Α / 2018 ).

2.Τις διατάξεις  των παρ.1 και 2 του άρθρου 39 του Π.Δ. 26 / 2012 ( ΦΕΚ 57/ Α΄) «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών», όπως τροποποιήθηκαν και ισχύουν.

  1. Τις διατάξεις του ΠΔ 117/2018 (ΦΕΚ 225/Α/2018) «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικ΄ς βουλευτικές εκλογές

4 Τις διατάξεις του ΠΔ 56/11-6-2019 ( ΦΕΚ 97/Α/2019) « Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής».

5.Την ΑΠ 148442/21-6-2019 απόφαση της Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου, με την οποία καθορίστηκαν για το Νομό Λασιθίου τα Εκλογικά Τμήματα και τα καταστήματα ψηφοφορίας του Νομού Λασιθίου για τη διενέργεια των γενικών βουλευτικών  εκλογών της 7ης Ιουλίου 2019.

  1. Το ΑΠ 156927/1-7-2019 έγγραφο της Περιφέρειας Κρήτης με το οποίο μας γνωστοποιήθηκαν οι συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισών κομμάτων για την εκλογική περιφέρεια Λασιθίου.

Γνωστοποιούμε

  1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχθηκαν για την εκλογική περιφέρεια Λασιθίου

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 . ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ

2 . ΚΑΖΑΜΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Εμμανουήλ

3 . ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

4 . ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ – ΛΟΥΤΡΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του Δημητρίου

 

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1 . ΛΑΓΚΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Εμμανουήλ

2 . ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Θεόφιλου

3 . ΠΑΠΑΚΑΛΟΥΣΗ – ΔΙΑΛΥΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Αχιλλέα

4 . ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωσήφ

 

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 . ΣΥΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

2 . ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Χριστόφορου

 

δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – “ΕΔΕΜ” – Κινήσεις Πολιτών)

1 . ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου

2 . ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Αντωνίου

3 . ΚΛΩΝΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ

4 . ΨΥΛΛΙΝΑΚΗ – ΜΑΓΟΥΛΗ ΘΕΟΚΛΕΙΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του Μιχαήλ

 

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΑΒΔΗ ΕΛΕΝΗ του Ρωμύλου

2 . ΔΑΛΑΒΕΡΟΥ – ΚΑΡΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη

3 . ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

4 . ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Κωνσταντίνου

 

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 . ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Χαραλάμπους

2 . ΑΡΜΕΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Νικολάου

3 . ΚΑΠΑΝΤΑΪΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χαραλάμπους

 

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1 . ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

 

η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 . ΚΕΡΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

2 . ΤΖΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη

 

θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1 . ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

2 . ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου

3 . ΠΕΔΙΑΔΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

4 . ΣΙΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σταμάτη

 

ι. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1 . ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

2 . ΞΕΡΑΚΗ ΠΑΡΘΕΝΑ του Βασιλείου

 

ια. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

1 . ΔΕΛΟΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευστρατίου

2 . ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Επαμεινώνδα

 

ιβ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Γεωργίου

 

ιγ. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 . ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη

2 . ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

3 . ΚΟΥΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

4 . ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

 

ιδ. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1 . ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Συμεών

2 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΛΗ) του Χρήστου

 

ιε. ΜέΡΑ25

1 . ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

2 . ΜΠΟΥΡΛΑΚΗ – ΚΥΡΟΥΔΗ ΝΕΦΕΛΗ του Παράσχου

 

ιστ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 . ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Γεωργίου

2 . ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

 

ιζ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1 . ΚΡΥΣΤΑΛΑΝΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Αναστασίου

 

Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικράτειας:

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 . ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου

2 . ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

3 . ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου

4 . ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου

5 . ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

6 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝ – ΠΑΝ) του Δημητρίου

7 . ΜΟΣΚΩΦ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ηρακλή

8 . ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου

9 . ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου

10 . ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Απόστολου

11 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου

12 . ΓΑΛΑΝΑΚΗ – ΚΟΥΒΕΛΑ ΡΕΑ του Εμμανουήλ

 

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1 . ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΄Οθωνος

2 . ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη

3 . ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

4 . ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου

5 . ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

6 . ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου

7 . ΓΚΑΓΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Χρήστου

8 . ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευαγγέλου

9 . ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Δημητρίου

10 . ΛΟΪΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αναστασίου

11 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Δημητρίου

12 . ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1 . ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ροβέρτου – Τιμόθεου –

Χριστόφορου

2 . ΜΠΑΡΤΖΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

3 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα

4 . ΧΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ του Νικολάου

5 . ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου

6 . ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΟΥ ΚΟΚΟΝΙΩ του Αποστόλου

7 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου

8 . ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αθανασίου

9 . ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΥΡΥΔΙΚΗ του Μαυρουδή

10 . ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Ιωάννη

11 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου

12 . ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

 

δ. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – “ΕΔΕΜ” – Κινήσεις Πολιτών)

1 . ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

2 . ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά

3 . ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

4 . ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

5 . ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Ανέστη

6 . ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Γεωργίου

7 . ΓΛΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού

8 . ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Γεωργίου

9 . ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου

10 . ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή

11 . ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου

12 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανέστη

 

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

2 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

3 . ΡΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

4 . ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη

5 . ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ του Νίνο

6 . ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου

7 . ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου

8 . ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου

9 . ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

10 . ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου

11 . ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη

12 . ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στέργιου

 

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1 . ΚΑΤΣΙΦΑ ΕΡΜΙΟΝΗ του Ιωάννη

2 . ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

3 . ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

4 . ΑΛΜΠΑΚΡΙ ΑΝΟΥΑΡ του Μουζαφάρ

5 . ΛΑΣΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αποστόλου

6 . ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου

7 . ΑΝΝΙΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος

8 . ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου

9 . ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΘΩΜΑΪΔΑ του Χρήστου

10 . ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη

 

ζ. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗΜέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1 . ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

2 . ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

3 . ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου

4 . ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου

5 . ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου

6 . ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου

7 . ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου

8 . ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΖΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν

9 . ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

10 . ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

11 . ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

12 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

 

η. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1 . ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του Παναγιώτη

2 . ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου

3 . ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

4 . ΜΟΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

 

θ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1 . ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου

2 . ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ιωάννη

3 . ΒΡΟΥΣΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

4 . ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

5 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ του Ιωάννη

6 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου

7 . ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου

8 . ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

9 . ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μάριου

10 . ΜΠΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου

11 . ΜΠΟΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Παναγιώτη

12 . ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λαζάρου

 

ι. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα:

   ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ

   ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1 . ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος

2 . ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φανουρίου

3 . ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

4 . ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου

5 . ΛΙΑΡΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου

 

ια. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεόδωρου

2 . ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Βασιλείου

3 . ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

4 . ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου

5 . ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

6 . ΤΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου

7 . ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Παναγιώτη

8 . ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Έκτορα

9 . ΚΑΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΑΡΤΙΝΑ) του Γεωργίου

10 . ΤΟΛΙΟΣ ΑΡΗΣ του Ιωάννη

11 . ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου

12 . ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

 

ιβ. ΜέΡΑ25

1 . ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Στυλιανού

2 . ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Κοσμά

3 . ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του Νικολάου

4 . ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

5 . ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

6 . ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Νικολάου

7 . ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

8 . ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ανδρέα

9 . ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

10 . ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

11 . ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ) του Διονυσίου

12 . ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

 

ιγ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 . ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

2 . ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Στέργου

3 . ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου – Ελευθερίου

 

ιδ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1 . ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου

2 . ΔΟΓΑΝΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Ιωάννη

3 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

4 . ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΕΛΕΝΗ (ΕΝΗ) του Μαργαρίτη

5 . ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη

6 . ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Νικολάου

 

  1. Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 7η Ιουλίου ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07.00 ώρα και θα λήξει την 19:00 στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με τις υπ  αρίθμ. ΄148442/21-6-2019 και 148471/21-6-2019 αποφάσεις τις απόφαση της Αντιπεριφεριάρχη ως ακολούθως:  
Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
58 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΑΒΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΑΡΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ & Άπαντες οι Στρατιωτικοί κ.λ.π. που υπηρετούν στο Εκλογικό Διαμέρισμα αυτό και είναι γραμμένοι στους Ειδικούς Εκλογικούς Καταλόγους
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
59 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΑΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΒΙΖΙΝΙ ΕΛΕΝΑ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
60 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΓΙΑΝΙΤΣΑΝΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
61 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΓΙΑΝΚΟ ΑΡΜΑΝΤ
Εως : ΔΕΡΜΙΤΖΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                                    Ν. ΒΑΣΑΡΜΙΔΗ 56,                        72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
62 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΔΕΣΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΖΙΝΤΛ ΜΑΡΙΑ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
63 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΖΟΡΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
64 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΚΟΘΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
65 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΚΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΚΟΥΡΙΝΟΥ ΜΥΡΤΩ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
66 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΑΝΝΑ
Εως : ΛΕΜΟΝΙΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
67 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΜΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ,    72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
68 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΕΝΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
69 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΓΑΡΕΦΑΛΙΑ
Εως : ΜΠΡΟΥΣΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
70 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΜΥΓΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
71 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
72 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΠΡΟΙΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
73 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΠΡΟΚΟΙΩΣΗΦΗ ΙΩΣΗΦ
Εως : ΣΙΓΑΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         ΓΡ. ΜΟΥΤΣΑΚΗ 5,                            72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
74 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΣΙΓΟΥΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Εως : ΣΥΣΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
75 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΤΣΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
76 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΤΣΑΓΓΑΔΟΥΡΑ ΑΝΑΤΟΛΗ
Εως : ΦΡΟΝΙΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
77 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΦΡΟΝΥΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
78 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Από : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
Εως : ΩΣΤΡΕΜ ΑΝΝΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ                    ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 2,             72200, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
79 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΒΑΙΝΙΑ
Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΪΝΙΑΣ                                      72200, ΒΑΪΝΙΑ
80 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΡΑΛΥΓΙΑ
Από : ΑΓΙΑΝΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΛΥΡΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑ ΛΥΓΙΑΣ                                         72200, ΓΡΑ ΛΥΓΙΑ
81 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΡΑΛΥΓΙΑ
Από : ΜΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑ ΛΥΓΙΑΣ                                         72200, ΓΡΑ ΛΥΓΙΑ
82 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΕΝΤΡΙ
Από : ΑΓΑΘΟΚΛΙΔΗ ΒΕΝΕΤΣΑΝΑ
Εως : ΜΑΥΡΟΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΡΙΟΥ                                    72200, ΚΕΝΤΡΙ
83 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΕΝΤΡΙ
Από : ΜΕΛΕΤΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
Εως : ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΡΙΟΥ                               72200, ΚΕΝΤΡΙ
84 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
Εως : ΛΟΥΓΚΑ ΑΝΤΙΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΜΩΝ                                       72200, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΕΡΜΑ)
85 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ Από : ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΜΩΝ                                    72200, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΕΡΜΑ)
86 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣ Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ                               72200, ΑΝΑΤΟΛΗ
87 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣ Από : ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Εως : ΨΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ                             72200, ΑΝΑΤΟΛΗ
88 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΔΟΧΙΩΝ Από : ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Εως : ΨΥΧΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΧΟΧΙΩΝ                                      72200, ΓΔΟΧΙΑ
89 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ Από : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΜΑΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΒΟΥΣΙ
90 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ Από : ΜΗΛΙΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
Εως : ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΒΟΥΣΙ
91 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ                                                   72200, ΚΑΛΑΜΑΥΚΑ
92 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ Από : ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΥΛΛΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΥΚΑΣ                                                   72200, ΚΑΛΑΜΑΥΚΑ
93 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ Από : ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΚΙΡΚΙΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ           ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
94 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ Από : ΚΟΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ
Εως : ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΣΙΜΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ                  ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
95 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ Από : ΠΕΤΑΣΗ ΖΑΜΠΙΑ
Εως : ΨΩΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ                  ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ
96 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥΛΙΑΣ Από : ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΦΡΙΞΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΥΛΙΑΣ                                                   72200, ΜΑΚΡΥΛΙΑ
97 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΛΩΝ Από : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΛΩΝ                                                   72200, ΜΑΛΕΣ
98 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΕΣΕΛΕΡΩΝ Από : ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΨΥΛΛΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΕΛΕΡΩΝ                                                   72200, ΜΕΣΕΛΕΡΟΙ
99 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ                                                   72200, ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
100 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΟΥΡΝΙΩΝ Από : ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΝΙΩΝ                                                   72200, ΜΟΥΡΝΙΕΣ
101 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΥΘΩΝ Από : ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΨΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΘΩΝ                                                   72200, ΜΥΘΟΙ
102 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΥΡΤΟΥ Από : ΑΒΔΑΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
Εως : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΥΡΤΟΥΣ                                                  72200, ΜΥΡΤΟΣ
103 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΛΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ                                                  72200, ΠΑΧΕΙΑ ΑΜΜΟΣ
104 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ Από : ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ                                                  72200, ΠΑΧΕΙΑ ΑΜΜΟΣ
105 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΡΙΖΑΣ Από : ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ
Εως : ΨΑΡΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ               ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΡΙΖΑΣ                      72200, ΡΙΖΑ
106 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΥ Από : ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΙΣΤΟΥ                                                  72200, ΧΡΙΣΤΟΣ
107 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Από : ΑΛΛΚΟ ΕΡΑΛΝΤΟ
Εως : ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                  72055, ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
108 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Από : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Εως : ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                  72055, ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
109 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΟΡΕΙΝΟΥ Από : ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΟΡΕΙΝΟΥ                                                  72055, ΟΡΕΙΝΟ
110 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΩΡΑ
Εως : ΝΤΙΚΜΑΝ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ                                                  72055, ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ
111 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ Από : ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΨΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ                                                  72055, ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ
112 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝ Από : ΑΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
Εως : ΩΡΟΛΟΓΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΩΝ                         72055, ΣΧΙΝΟΚΑΨΑΛΑ

 

ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΩΝ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Εφετειακή Νομός Α/Α Τμήματος Έδρα Κατάστημα Ψηφοφορίας ΕΚΛ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Τύπος Από – Εως Πλήθος Εκλογέων
19 32 1 Άγιος Νικόλαος 1ο Δημοτικό 05 – Α’ ΑΘΗΝΩΝ M Α – Ω 18
Ανατολικής    Κρήτης Λασιθίου 72100 Σχολείο Αγίου Νικολάου 06 – Β1′ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ M Α – Ω 26
Δ. Σολωμού         Τ.Κ. 72100 07 – Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ Μ Α – Ω 16
08 – Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ M Α – Ω 30
26 – Α’ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ M Α – Ω 21
49 – ΡΕΘΥΜΝΗΣ M Α – Ω 7
Σύνολο Εκλογέων Τμήματος – 1     118
                       ΣΥΝΟΛΟ ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΩΝ : 32 – ΛΑΣΙΘΙΟΥ     118

 

Η παρούσα θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου, στην προθήκη του Δήμου, στα ΚΕΠ του Δήμου μας και σε όλα τα εκλογικά τμήματα.

 
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗΣ